احتشام‌زاده از ۵ طلایی تربیت‌بدنی ایران می‌گوید

احتشام‌زاده از ۵ طلایی تربیت‌بدنی ایران می‌گوید


احتشام‌زاده از ۵ طلایی تربیت‌بدنی ایران می‌گوید

امیر احتشام زاده با حضور در صندوق اعتباری حمایت از قهرمانان و پیشکسوتان ورزش کشور و دیدار با خرم گفت: من 68 سال در ورزش ایران هستم از زمانی که ورزش ایران سه اتاق اجاره ای بود و روبه روی دانشکده افسری به عنوان انجمن ملی تربیت بدنی و پیشاهنگی ایران فعالیت می‌کرد تا الان در ورزش بوده‌ان و تجربه زیادی کسب کرده‌ام. می‌دانم الان صندوق حمایت از قهرمانان و پیشکسوتان معنی واقعی خودش را پیدا کرده است.

پیشکسوت پینگ پنگ ایران افزود: صندوق با حضور خرم گمشده خودش را پیدا کرده است. من خرم را چندبار در وزارتخانه دیدم. بسیار انسان خوب و نازنینی است،او یک دریا خوبی، مهربانی و انسانیت است و هربار از مصاحبت با او لذت برده‌ام.

احتشام زاده‌ خاطرنشان کرد: ما 5 قهرمان هستیم که مدال طلای درجه یک تربیت بدنی داریم اولین نفر محمود نامجو، دومین من، سومین امامعلی حبیبی، چهارمین غلامرضا تختی و پنجمین نفر عبدالله موحد بود. من 25 سال قهرمان پینگ پنگ ایران بودم و با مقام قهرمانی کنار رفتم. پسرهایم هم ملی پوش بودند، حمید که به رحمت خدا رفت در تیم ملی پینگ پنگ بود و مجید هم 25 سال قهرمان ایران بود، 5 دوره هم در جام 22 بهمن با وجود حضور تیم چین و چکسلواکی مقام داشت. تجربه زیادی در ورزش دارم و تقریباً همه افراد به نام این حوزه را می‌شناسم. پس حقایق را می‌گویم.

وی تأکید کرد: صندوق حمایت باید به کسانی که نیاز بیشتری دارند رسیدگی کند. با وجود خرم تمام مسائل فنی و مادی حل خواهد شد و قطعاً صندوق روز به روز رو به تکامل می رود. خرم قدم به قدم مشغول درست کردن شرایط و مورد حمایت وزیر و مقامات وزارتخانه است. با بودن خرم تحولات بسیار زیاد خوب در صندوق حمایت انجام خواهد شد.

این پیشکسوت خاطرنشان کرد: من 84 ساله هستم و بین قهرمانان وجهه و اعتبار خوبی دارم. چون خیلی مسائل را در این مدت 68 سال حضورم در ورزش لمس کردم و به خوبی می‌دانم صندوق، صندوق پیشین نیست و آینده خوبی در انتظار قهرمانان است. من تجربه و نام نیک در ورزش دارم و حقایق را می گویم.

احتشام زاده با اشاره به این‌که باید از محمدرضا داورزنی معاون توسعه ورزش قهرمانی و حرفه ای، وزارت ورزش و جوانان هم تشکر کند، گفت: وقتی سالن آکادمی پینگ پنگ باشگاه انقلاب به نام من زده شد و همه بودند داورزنی مقداری درباره من صحبت کرد همان موقع هم به او گفتم دل 85 میلیون ایرانی را با درخشش والیبال شاد کرد. اسم او در تاریخ می ماند چون والیبال ایران قدرت های جهان را برد و جزو قدرت های جهانی قرار گرفت.

او در پایان نیز افزود: من به وزارت ورزش و صندوق حمایت امیدوارم و حتما در ورزش تحولات خوبی ایجاد خواهد شد.

41258

منبع: خبر آنلاین

1 سال ago

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *