با توقف یووه و بُرد ناپولی، رقابت قهرمانی داغ شد

با توقف یووه و بُرد ناپولی، رقابت قهرمانی داغ شدخبرگزاری تسنیم: با تساوی یوونتوس و برتری ناپولی در شب دوم هفته سی و سوم رقابت‌های سری A، رقابت قهرمانی داغ‌تر شد.

در مهم‌ترین بازی، یوونتوس صدرنشین در زمین کروتونه به تساوی یک بریک دست یافت.ساندرو در دقیقه 16 یووه را پیش انداخت اما انوانکو در دقیقه 65 گل تساوی کروتونه را به ثمر رساند.

ناپولی با پیروزی 4 بر 2 خانگی مقابل اودینزه، اختلافش با یوونتوس را به 4 امتیاز کاهش داد. اینسینیه در دقیقه 47، آلبیول در دقیقه 64، میلیک در دقیقه 70 و تونلی در دقیقه 75 برای ناپولی و جانتکو در دقیقه 41 و اینگلسون در دقیقه 55 برای اودینزه گلزنی کردند.

میلان در زمین تورینو به نتیجه‌ای بهتر از تساوی یک بریک دست نیافت تا از فصل آینده لیگ قهرمانان اروپا دورتر شود.پس از اینکه بلوتی از تورینو در دقیقه 3 ضربه پنالتی‌اش را از دست داد، بوناونتورا در دقیقه 10 میلان را پیش انداخت اما در نهایت دی‌سیلوستری در دقیقه 71 گل تساوی تورینو را به ثمر رساند.ضمن اینکه دی‌سیلوستری در دقیقه 93 از بازی اخراج شد.

در سایر بازی‌ها، آتلانتا 3 بر صفر در خانه بنونتو پیروز شد، سامپدوریا یک بر صفر بولونیا را برد ، اسپال و کیه‌وو به تساوی بدون گل رسیدند، رم 2 بریک از سد میهمانش، جنوا گذشت، لاتزیو در یک بازی پرگل در زمین فیورنتینا به برتری4 بر 3 دست یافت و هلاس ورونای انتهای جدولی در خانه یک بر صفر به ساسولو باخت.

منبع: برترین ها رزمی کشتی

2 سال ago

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *