تا فینال می‌رویم/ اصلا متوجه نبودیم در کویت فوتبال بازی می‌کنیم

تا فینال می‌رویم/ اصلا متوجه نبودیم در کویت فوتبال بازی می‌کنیم


تیام: تا فینال می‌رویم/ اصلا متوجه نبودیم در کویت فوتبال بازی می‌کنیم

روزنامه خبرورزشی نوشت: مامه تیام از صعود مقتدرانه استقلال به دور یک‌هشتم نهایی لیگ قهرمانان آسیا ابراز خوشحالی می‌کرد. او که دیروز به تهران برگشته بود گفت‌وگویی کوتاه با ما داشت.

بازی چطور بود؟
کار سختی داشتیم. الهلال بسیار دونده‌تر از دیدار رفت ظاهر شد و به ویژه در نیمه اول تا قبل از گلی که وریا زد و در اواخر بازی ما را تحت فشار گذاشت.

خیلی روی فرم نبودی؟
به شدت یارگیری می‌شدم. می‌خواستم کار کنم ولی دو بازیکن الهلال در دو سوی محوطه از من مراقبت می‌کردند و مانع از حرکتم می‌شدند. با این همه یکی، دو بار خوب نفوذ کردم ولی نشد گل بزنم.

بازی در کویت چطور بود؟
اینقدر هوادار ایرانی در کویت داشتیم که اصلاً متوجه نبودیم در کویت فوتبال بازی می‌کنیم و حس آزادی را داشتیم. آن‌ها لایق این صعود بودند. البته انرژی خوبی هم از استقلالی‌های داخل ایران می‌گرفتیم.

شفر چه می‌گفت؟
او مربی باتجربه‌ای است و قبل از بازی همه نکاتی که الهلال دنبالش بود را به ما گفت. او به کارش وارد است و این نتایج همه از خوبی سرمربی تیم است.

باز هم وریا گل زد؟
واقعاً باید به او تبریک گفت. با اینکه یکی، دو بازی با تیم نبود ولی خیلی آماده نشان داد و البته در حین گل‌زنی هم در بهترین جای ممکن ایستاده بود تا گل بزند. او مدافع باهوشی است.

استقلال به دور یک‌چهارم هم می‌رسد؟
باید برسیم. استقلال از گروه مرگ در صدر صعود کرد و باید ثابت کنیم این اتفاقی نبوده است. تا فینال می‌رویم.

بازی با پیکان را چطور پیش‌بینی می‌کنی؟
بازی آسانی نیست. پیکان هم در رده‌های بالای جدول است. شناخت زیادی از این تیم ندارم ولی شنیدم که از تیم‌های محکم لیگ است. البته ما برای بالا رفتن در جدول باید برنده شویم.

43503

منبع: خبر آنلاین

1 سال ago

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *