جام‌جهانی با این بازیکن هیجانی می‌شود

جام‌جهانی با این بازیکن هیجانی می‌شود


 زلاتان پس از ناکامی تیمش در رسیدن به یورو 2016 از میادین ملی اعلام بازنشستگی کرد. با این حال با حضور سوئد در جام جهانی، زلاتان تصمیم گرفته که به تیم ملی سوئد برگردد و در جام جهانی 2018 شرکت کند.

 

او که در برنامه جیمی کیمل شرکت کرده بود، در این رابطه گفت:” بله من در جام جهانی شرکت خواهم داشت، اگر بیشتر بگویم، من را دار خواهند زد بنابراین باید در این رابطه مراقب باشم. جام جهانی بدون من جام جهانی نخواهد بود.”

 

 

ابراهیموویچ شروع بسیار خوبی در لیگ آمریکا داشته و در اولین بازی اش برای لس آنجلس گلکسی، 2 گل به ثمر رساند تا تیمش 4-3 به پیروزی برسد. او در این رابطه گفت:” قبل از اینکه به آمریکا بیایم، تصوری نسبت به اینجا داشتم. می‌دانستم که زلزله‌هایی در لس آنجلس وجود دارد ولی حالا به اینجا آمده ام.

می‌خواستم خودی نشان دهم. هر فیلمی باید شروع خوبی داشته باشد. در اروپا، فوتبال خیلی بزرگ است بنابراین مردم به من می‌گویند که در لس آنجلس به راحتی می‌توانی در خیابان‌ها قدم بزنی. ولی این اشتباه من است، اگر مثل من فوتبال بازی کنید…. . اعتماد به نفس من خیلی بالاست. من فوتبال را انتخاب کردم. برای هواداران دیگر ورزش‌ها متاسفم زیرا اگر سراغ دیگر ورزش‌ها می‌رفتم نیز درخشان می‌بودم. مردم با من خیلی مهربان هستند. فوتبال بزرگترین ورزش جهان است. تصور کنید که وقتی فوتبال بازی می‌کنید و در بهترین فرم هستید، چه حسی خواهید داشت.”

 

251 41

منبع: خبر آنلاین

2 سال ago

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *