پاسخ یک پرسش مهم:چرا جلالی می‌گوید شفر را محروم کنید؟

پاسخ یک پرسش مهم:چرا جلالی می‌گوید شفر را محروم کنید؟


پاسخ یک پرسش مهم:چرا جلالی می‌گوید شفر را محروم کنید؟

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین؛ با وجود گذشت چند روز از بازی استقلال و پیکان، حواشی این بازی پر گل و البته پر حادثه همچنان ادامه دارد. پس از اینکه حمید مطهری مربی تیم پیکان پس از شکست لحظات پایانی تیمش برابر استقلال وینفرد شفر را “شومن” خطاب کرد، استقلالی ها شکایت شان از صحبت های مربی پیکان را به کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال بردند.

این اتفاق اما به مذاق مجید جلالی چندان خوش نیامده و او در اظهار نظری جدید ضمن دفاع از دستیارش، از عملکرد سرمربی آلمانی تیم استقلال انتقاد کرده است.

جلالی در خصوص اتفاقات بازی با استقلال و احضار مطهری به کمیته انضباطی گفت:« اگر قرار است کسی جریمه و یا احضار شود،این اتفاق باید برای آقای شفر بیفتد زیرا رفتارهای ایشان مخصوصا پس از گل سوم استقلال اصلا جالب نبود. خوشحالی شفر و حرکات دستش به سمت نیمکت تیم ما به نحوی بود که انگار به ما می گوید ساکت باشید و سر جایتان بنشینید.»

جلالی ادامه داد:« رفتارهای شفر با اصول حرفه ای فوتبال اصلا همخوانی نداشت. البته ما هم افرادی نیستیم که بخواهیم به این حرکات پاسخی بدهیم. من قبلا هم گفته ام که ایشان مربی بزرگی است و می تواند چیزهای زیادی به فوتبال ما اضافه کند اما انتظار چنین رفتاری را از او نداشتم.»

 

254 41

منبع: خبر آنلاین

1 سال ago

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *