۵ بازیکنی که در رئال سوختند!

۵ بازیکنی که در رئال سوختند!


هر چند که نیمکت نشینی در رئال هم باعث افتخار هر بازیکنی است اما زمانی که یک بازیکن در کل فصل سکونشین یا نیمکت نشین است و بازی نمی کند می توان گفت فصلش سوخته چرا که به خیلی از اهدافی که داشته دست نیافته است. پنج بازیکنی که در رئال این شرایط را داشتند مرور می کنیم:

سبایوس: این بازیکن مجموعا 739 دقیقه در 20 بازی برای رئال داشت که فقط هفت بار فیکس بود : دو بار در لالیگا و پنج بار در کوپا. او از بارسا و یووه هم پیشنهاد داشت اما در نهایت رئال را انتخاب کرد که به نظر می رسد تصمیمش مفید واقع نشده است.

مایورال: این بازیکن با وجود فصل بد بنزما باز هم فرصت چندانی نصیبش نشد. او در 21 بازی 791 دقیقه به میدان رفت که در هشت بازی فیکس بود. او در این فصل پنج گل زد یعنی چهار تا کمتر از بنزما.

وایخو: این مدافع میانی 19 بازی را به علت مصدومیت های مختلف از دست داد. در ده بازی 824 دقیقه به میدان رفت و در 9 بازی فیکس بود.

مارکوس یورنته: او فصل قبل در آلاوز در 38 بازی 3299 دقیقه به میدان رفته بود اما در رئال در 18 بازی 971 دقیقه داشت. در چهار بازی لالیگا و شش بازی کوپا فیکس بود.

اشرف حکیمی: بازیکن مراکشی 1135 دقیقه بازی کرد اما علت اصلی محرومیت ها یا مصدومیت های کارواخال بود. اشرف 15 بازی داشت که در 13 تایش فیکس بود.

 

251 41

منبع: خبر آنلاین

1 سال ago

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *