۹ نفره هم می‌شدیم باید می‌بردیم

۹ نفره هم می‌شدیم باید می‌بردیم


روزنامه خبرورزشی نوشت: مدافعی که همه کارشناسان او را بهترین دفاع راست فعلی ایران و حتی برخی او را آماده‌ترین بازیکن حال حاضر فوتبال ایران می‌دانند؛ یکی از دو بازیکنی است که شفر برای ادامه کار با استقلال شرط کرده باید حتماً در تیم فصل بعدش بماند. او درباره دیدار آخر استقلال و برد ۱۰ نفره‌‌اش مقابل پیکان حرف زد.

برد مهمی به دست آوردید؟
قطعاً! ما برای اینکه در کورس باقی بمانیم باید برنده می‌شدیم برای همین همه تلاش‌مان را کردیم تا بازی را با تساوی به پایان نبریم.

۱۰ نفره کارتان سخت نبود؟
با توجه به اینکه پیکان در لیگ قهرمانان آسیا بازی نمی‌کند شرایط بدنی بهتری نسبت به ما داشت و پس از ۱۰ نفره شدن‌مان این فشار را بیشتر هم حس کردیم اما به همان دلیل که گفتم با غیرتی که بازیکنان تیم به خرج دادند، توانستیم در نهایت بازی را با برد تمام کرده و از کورس برای دومی جدول عقب نمانیم. حتی ۹ نفره می‌شدیم هم باید می‌بردیم.

از بازی استقلال راضی بودی؟
با اینکه در یکی از روزهای خوب تیم‌مان قرار نداشتیم ولی باز هم شخصیت تیمی‌مان را نشان دادیم و توانستیم ۳ بر ۲ برنده شویم.

شرایط آب و هوایی روی بازی‌‌تان اثرگذار بود؟
نه به آن شکل. به هر حال هر اتفاقی در آزادی رخ داد برای هر دو تیم بود. ولی کلاً در این بازی مثل همیشه نبودیم. فقط باید خدا را شکر کرد که برنده شدیم.

این روزها خیلی آماده نشان می‌دهی! در حالی که قبل‌تر گفته می‌شد آسیب‌دیدگی داری که تا جام جهانی‌ کار دستت می‌دهد.
نمی‌دانم چه اصراری بود که برخی این حرف‌ها را بزنند. یک آسیب‌دیدگی کوچک از ناحیه مچ پا بود که با فیزیوتراپی و کمی استراحت برطرف شد. فقط عده‌ای آن را بی‌دلیل بزرگ کرده بودند.

باز هم گل زدی و باز هم روی دستت زدی؟ این شادی گل را دوست داری؟
این شادی گل به خاطر هواداران استقلال است و چون می‌دانم آن حرکت را دوست دارند انجامش می‌دهم. ما هر کاری در زمین انجام می‌دهیم به خاطر آنهاست.

فکر می‌کنی دلیل اصلی این برد ۱۰ نفره‌‌تان چه بود؟
استقلال به آن درجه از خودشناسی رسیده که همه بازیکنانش می‌دانند در شخصیت تیمی‌شان باخت یا تساوی جایی ندارد. ما در هر بازی می‌رویم تا برنده شویم.

در هفته پایانی کارتان برای نایب‌قهرمانی گره خورد! هنوز به دومی امید دارید؟
ذوب‌آهن نتایج خوبی در نیم‌فصل دوم گرفته است و ما هم با کمترین لغزش تا اینجا جلو آمدیم. شرایط به شکلی رقم خورده که ۵۰ درصد دومی ما بستگی به نتایج دیگر تیم‌ها و ۵۰ درصدش به عملکرد خودمان بستگی دارد. البته ما برای اینکه بعداً پشیمان نشویم باید کار خودمان را بکنیم و سپاهان را شکست بدهیم.

بابت رقم قراردادت با استقلال چقدر طلب داری؟
۱۰، ۱۵ درصد بیشتر دریافتی نداشتم. فکر کنم جزو آنهایی باشم که کمترین دریافتی را داشتند.

بازی با سپاهان را چطور پیش‌بینی می‌کنی؟
قطعاً بازی آسانی در اصفهان نداریم. سپاهان پایین جدول است ولی هرگز این تیم را دست‌کم نمی‌گیریم. باز هم برای برد به زمین می‌رویم تا پایان خوشی برای لیگ هفدهم‌مان باشد.

43503

منبع: خبر آنلاین

1 سال ago

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *