استقلال زن و بچه پورحیدری را چه فرض کرده؟!

استقلال زن و بچه پورحیدری را چه فرض کرده؟!


شجاعی: استقلال زن و بچه پورحیدری را چه فرض کرده؟!

روزنامه خبرورزشی نوشت: او كه در روزهای پایانی سال گذشته صحبت‌هایی با توفیقی (معاون ورزشی باشگاه) و زمانی و قراب (از اعضای هیئت مدیره) داشت و شنیده بود قرار است مطالبات زنده‌یاد پورحیدری در چند قسط پرداخت شود روز گذشته به شدت از اتفاقی كه به تازگی رخ داده ناراحت بود. او كه با خبرورزشی حرف می‌زد گفت می‌خواهد در این باره به دیدار وزیر برود.

استقلال بالاخره جام گرفت ولی بدون منصورخان!
افسوس می‌خورم منصور نیست تا این روزها را ببیند. هیچ چیز جز قهرمانی استقلال او را بیش از حد خوشحال نمی‌كرد گر چه ما در روزهای قهرمانی هم خیلی شادی‌‌اش را نمی‌دیدیم ولی بالاخره من كه همسرش بودم متوجه حالش می‌شدم كه نسبت به مواقع عادی بهتر است.

كسی جام را برای‌‌تان آورد؟ چون قرار بود اولین جامی كه گرفته می‌شود به شما اهدا شود؟
نه من چنین توقعی دارم نه بچه‌هایم. ما فقط احترام می‌خواهیم كه متأسفانه این را هم نمی‌بینیم.

به نظر می‌رسد بابت موضوعی ناراحت هستید؟ مگر قبل از عید ماجرای طلب منصورخان حل و فصل نشد؟
قرار و مدارهایی گذاشتند. ۵۰میلیون تومان از كل طلب را هم دادند ولی بعد اس‌ام‌اسی به من دادند كه ۱۰۰میلیون بیشتر از باقی ‌مانده طلب منصور را نمی‌دهند و اگر می‌خواهیم پیگیر طلب آن خدا بیامرز باشیم باید به وزارت ورزش و جوانان برویم! طلب منصور را به وزیر حواله می‌دهند!

جدی؟
بله! من هم به همین اندازه تعجب كردم. یعنی زن و بچه پورحیدری به روزی افتاده‌اند كه این طرف و آن طرف بروند دنبال پولی كه حق‌شان بوده و التماس این و آن را بكنند؟ من حتماً به دیدار وزیر خواهم رفت تا در این باره با ایشان صحبت كنم. اس‌ام‌اس را هم نگه داشته‌ام تا درباره‌‌اش با وزیر كه همیشه در این مورد به من و خانواده پورحیدری لطف داشته‌اند حرف بزنم.

الان چقدر از باشگاه طلب دارید؟
بابت كاری كه منصور در باشگاه انجام داده است هنوز ۴۳۰میلیون تومان از پولش را نداده‌اند. مقداری هم از مخارج كفن و دفن و بیمارستان منصور بود كه باشگاه در آن برهه اصرار كرد آن‌ها را برای پرداخت به آن‌ها بدهم و با آن‌ها حدود ۶۰۰میلیون تومان از استقلال طلب داریم اما با اس‌ام‌اسی كه برای من ارسال كرده‌اند مشخصاً گفته‌اند كه پس از بررسی مدارک منصور به این نتیجه رسیده‌اند كه فقط ۱۰۰میلیون از كل این مبلغ را می‌پردازند!

چرا با افتخاری حرف نزدید؟
كسی تلفن جواب نمی‌دهد! اگر در این باره از مسئولان باشگاه جواب نگیرم از چه كسی باید جواب بخواهم؟

43503

منبع: خبر آنلاین

2 سال ago

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *