بدشانسی آوردیم وگرنه بازی برگشت تشریفاتی می‌شد

بدشانسی آوردیم وگرنه بازی برگشت تشریفاتی می‌شد


زکی‌پور: بدشانسی آوردیم وگرنه بازی برگشت تشریفاتی می‌شد

روزنامه خبرورزشی نوشت: میلاد زكی‌پور از اینكه فصل بدی را پشت ‌سر گذاشته، از خودش راضی نبود. با این حال بیش از اینكه به فكر خودش باشد، به بازی برگشت با ذوب‌آهن فكر می‌كرد.

پیش‌بینی‌ات از بازی برگشت چیست؟
كار سختی داریم. روی نیمكت تیم حریف امیر قلعه‌نویی نشسته كه هم استقلال را خوب می‌شناسد و هم می‌داند در این قبیل بازی‌های حذفی چطور تیمش را به زمین بفرستد. البته یک اتفاق بد دیگر هم برای ما رخ داد…

… چه اتفاقی؟
اینكه در آن دیدار دو تا مصدوم دادیم كه از نفرات اصلی تیم ما بودند. در كل شرایط ما سخت است ولی همه اعضای تیم هم‌قسم شده‌اند كه در دیدار برگشت و با کمک طرفداران‌مان برنده شویم و به دور بعد برسیم. ان‌شاءالله ابراهیمی هم به شرایط بازی برگردد.

چرا در اصفهان مساوی نگرفتید؟
در بازی رفت واقعاً بدشانسی آوردیم. توپ داریوش به تیر خورد و دروازه‌بان آن‌ها هم همه توپ‌ها را دفع كرد. این موقعیت‌ها در نیمه اول بیشتر بود و می‌توانستیم بازی برگشت را تشریفاتی كنیم ولی روی دور بدشانسی بودیم. نتیجه یک بر صفر خیلی بد بود. اگر خدای نكرده در دیدار برگشت یک گل بخوریم، باید سه تا بزنیم. كار سخت است ولی خب همه تیم برای این دیدار انگیزه دارند.

درباره اتفاقی كه برای داریوش افتاد، حرفی نداری؟
واقعاً تلخ بود. شاید من یا هر یک از دیگر بازیكنان تیم جای او بودیم و این اتفاق برای ما رخ می‌داد. خیلی برایش ناراحت شدم. او فوتبالیست فوق‌‌‌العاده خوبی است كه اگر تا آخر در میدان حضور داشت، می‌توانست گل بزند. یک توپ هم به تیر زد. امیدوارم هرچه زودتر بتواند به شرایط بازی برگردد و باز هم با بازی‌های خوبش در كنار تیم باشد.

فكر می‌كنی بازی به پنالتی بكشد؟
ممكن است. البته ما در بازی دو گل می‌زنیم و با حمایت هواداران‌مان برنده می‌شویم.

43503

منبع: خبر آنلاین

2 سال ago

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *