بردن الجزیره برای راحت‌تر از شکست‌دادن السد است/ هواداران سپیدرود دوست و دشمن را بشناسند

بردن الجزیره برای راحت‌تر از شکست‌دادن السد است/ هواداران سپیدرود دوست و دشمن را بشناسند


کریمی: بردن الجزیره برای راحت‌تر از شکست‌دادن السد است/ هواداران سپیدرود دوست و دشمن را بشناسند

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، علی کریمی درباره دیدار فردای پرسپولیس و الجزیره امارات گفت: پیروزی مقابل الجزیره برای پرسپولیس به‌مراتب راحت‌تر از پیروزی مقابل السد قطر است و امیدوارم فردا با حمایت تماشاگران این اتفاق رخ دهد. ای‌کاش طبقه اول ورزشگاه آزادی همانند طبقه دوم به‌پاس قدردانی از هواداران که در این سال سنگ تمام گذاشتند و جزو فاکتورهای اصلی قهرمانی پرسپولیس هستند رایگان اعلام می‌شد چرا که این هواداران در سرما و گرما کنار تیم هستند و فکر می‌کنم حداقل حق آنها این بود که تماشای بازی در طبقه اول نیز رایگان باشد تا آخرین فصل نیز برای پرسپولیس به‌خوبی به پایان برسد و این تیم برای مسابقات فصل آینده آماده شود.

وی درباره برنامه شب گذشته شبکه باران اظهار داشت: من از عوامل این برنامه خواسته بودم که اگر مالک باشگاه سپیدرود در این برنامه حاضر می‌شود من هم در این برنامه شرکت کنم که این اتفاق رخ نداد و من به‌صورت تلفنی صحبت کردم. زمان این برنامه کم بود و خیلی حرف‌ها گفته نشد. دوست داشتم مالک باشگاه بیشتر حرف می‌زد و من نیز صحبت‌هایم را انجام می‌دادم تا هواداران خونگرم و متعصب سپیدرود دوست و دشمن خود را بشناسند.

سرمربی فصل گذشته سپیدرود خاطرنشان کرد: یک عذرخواهی به هواداران سپیدرود بدهکارم چرا که می‌دانم با این صحبت‌ها اعصاب آنها خرد شده و ناراحت می‌شوند اما بعضی وقت‌ها چاره‌ای نیست و باید حرف‌ها زده شود. الآن هم می‌گویم هر برنامه ورزشی در شبکه‌های تلویزیونی به‌ویژه شبکه باران که مخاطبان زیادی هم دارد به‌صورت زنده پخش شود حاضرم به‌همراه مالک باشگاه سپیدرود در آن برنامه حضور پیدا کنم و در کمال میل حرف‌هایمان را رودررو بزنیم تا هیچ موضوع مبهمی برای هواداران باقی نماند.

 

256 41

 

منبع: خبر آنلاین

2 سال ago

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *