حدس می‌زدم خط بخورم/ نمی‌توان هیچ خرده‌ای به تصمیم کی‌روش گرفت

حدس می‌زدم خط بخورم/ نمی‌توان هیچ خرده‌ای به تصمیم کی‌روش گرفت


حسینی: حدس می‌زدم خط بخورم/ نمی‌توان هیچ خرده‌ای به تصمیم کی‌روش گرفت

روزنامه خبرورزشی نوشت: اتفاقی كه برای دروازه‌بان جوان شیرازی شوک بزرگی محسوب می‌شد آن هم بعد از فصل خوبی كه سپری كرد و توانست ركورد گل نخوردن در تاریخ ایران را با كلین‌شیت‌های متوالی بشكند. سیدحسین كه دوست نداشت پیرامون از دست دادن جام جهانی‌ و جنجال‌های رقم خورده پیرامون تصمیمات كادر فنی استقلال در نیمكت‌نشین كردنش صحبت كند با گفتن این جمله كه ناراحت باشد یا نباشد مهم جام جهانی‌ بود كه از دست رفت پاسخگوی سؤالات ما شد.

از فهرست نهایی تیم ملی برای جام جهانی‌ ۲۰۱۸ در آخرین روز جا ماندی؟
متأسفانه بله.

ناراحت نیستی؟
ناراحت باشم یا نباشم جام جهانی‌ از دست رفت!

فكر می‌كردی این‌گونه بزرگ‌ترین تورنمنت فوتبال جهان را از دست بدهی؟
تا یک ماه قبل نه اما وقتی در استقلال به من بازی ندادند! كم‌كم خودم را برای شنیدن این خبر آماده كردم چون حدس زدن این تصمیم از سوی آقای كارلوس كی‌روش زیاد سخت نبود.

چطور؟
به هر حال آقای كی‌روش دنبال دروازه‌بانانی می‌گشت كه در شرایط بازی باشند از همین ‌رو نمی‌توان هیچ خرده‌ای به تصمیم ایشان گرفت. حتی شخصاً از او تشكر می‌كنم كه زحماتم را با دعوت به اردوی تیم ملی در ماه‌های گذشته پاسخ داد. از همین‌ رو برای ایشان و تیم ملی كشورم در روسیه از صمیم قلب آرزوی موفقیت و سربلندی دارم و مثل هر طرفدار متعصب ایرانی برای برد این تیم دعا می‌كنم.

گفتی در استقلال به تو بازی نمی‌دادند؟
نمی‌خواهم وارد جزئیات شوم چون حرف‌های زیادی در دل دارم كه به موقع بیان می‌كنم اما وقتی دیدم بدون هیچ دلیل نیمكت‌نشین شدم با آقای شفر كه واقعاً از صمیم قلب دوستش دارم چند باری خصوصی صحبت كردم و گفتم این نیمكت‌نشینی جایگاهم برای رفتن به جام جهانی‌ را به خطر می‌اندازد.

پاسخ شفر چه بود؟
با اطمینان به من گفت شک ندارد یكی از دروازه‌بان‌های ایران در جام جهانی‌ هستم.

اما خط خوردی، الان از او ناراحت نیستی؟
نه ناراحت نیستم. این حرف را از عمق وجودم می‌گویم چون ایشان مربی من بود و بهترین تصمیم‌ها را گرفت اما واقعاً خستگی یک فصل زحمات بر تنم ماند چون خیلی برای رسیدن به جام جهانی‌ همین‌طور موفقیت استقلال زجر كشیدم و با خیلی چیزها و رفتارها كنار آمدم اما…

در فضای مجازی هم جنجال‌های زیادی پیرامون خط خوردن تو از تیم ملی رقم خورده است.
از اینكه می‌بینم طرفداران تا این حد به من لطف دارند خداوند را شكر می‌كنم و به آنها این وعده را می‌دهم كه یك روز به عنوان نماینده آنها و استقلال گلر اول ایران خواهم شد و این روز اصلاً دور نیست.

43503

منبع: خبر آنلاین

1 سال ago

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *