حرف‌های جالب مربی وزنه‌برداری ایران/هر هفت وزنه‌بردار ما در آسیا مدال می‌گیرند

حرف‌های جالب مربی وزنه‌برداری ایران/هر هفت وزنه‌بردار ما در آسیا مدال می‌گیرند


حرف‌های جالب مربی وزنه‌برداری ایران/هر هفت وزنه‌بردار ما در آسیا مدال می‌گیرند

ورزش > دیگر ورزشها – سایت فدراسیون وزنه‌برداری نوشت:خورشیدی‌فر مربی تیم‌ملی وزنه‌برداری بزرگسالان کشورمان گفت: قصد داریم در جاکارتا اندونزی هر 7 وزنه بردار به مدال دست پیدا کنند و رکوردی دست نیافتنی را در ورزش ایران به ثبت برسانیم.

علی اکبر خورشیدی فر در خصوص تمرینات تیم ملی گفت: اردوی آماده سازی با حضور 12 ملی پوش کماکان در کمپ تیم های ملی در حال پیگیری است. خوشبختانه با پیگیری ها و مدیریت ریاست فدراسیون وزنه برداری، بیشتر مشکلات رفع شده و آرامش در اردو حکفرماست.

وی ادامه داد: با توجه به برنامه ریزی محمدحسین برخواه سرمربی تیم ملی بزرگسالان، رکوردگیری نهایی برای شناخت ترکیب اصلی و هفت نفره اعزامی به بازیهای آسیایی جاکارتا ، اوایل تیر ماه برگزار می شود. برهمین اساس و پس از انجام رکوردگیری، جلسه شورای عالی فنی فدراسیون وزنه برداری تشکیل شده و پس از بررسی های نهایی عملکرد تمامی ملی پوشان، ترکیب نهایی تیم ملی برای این مسابقات معرفی می شود.

مربی تیم ملی در خصوص مرحله آخر اردوی آماده سازی برای شرکت در بازیهای آسیایی، گفت: مرحله بعد اردو که سطح دریا خواهد بود، پس از معرفی نفرات اعزامی به بازیهای آسیایی در یکی از شهرهای شمالی کشورمان پیگیری خواهد شد که به زودی اطلاعات نهایی آن اعلام خواهد شد.

خورشیدی فر در خصوص کسب بهترین نتیجه در بازیهای آسیایی، تاکید کرد: هدف اصلی تیم ملی وزنه برداری بزرگسالان در این پیکارها، رقم زدن بهترین نتیجه ممکن طی 10 دوره خواهد بود. قصد داریم در جاکارتا هر هفت وزنه بردار به مدال دست پیدا کنند و رکوردی دست نیافتنی را در ورزش ایران به ثبت برسانیم. 

 

251 41

منبع: خبر آنلاین

1 سال ago

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *