راه سختی داشتم ولی حالا اول راه جدید است

راه سختی داشتم ولی حالا اول راه جدید است


امیر عابدزاده: راه سختی داشتم ولی حالا اول راه جدید است

روزنامه خبرورزشی نوشت: امیر عابدزاده یکی از ۳ دروازه‌بان ایران در جام جهانی روسیه خواهد بود و حالا در این مقطع تلاش می‌کند به سنگربان اصلی تیم ملی تبدیل شود. شناخت او از پرتغال به دلیل بازی در این کشور سبب شده برخی با توجه به روحیات کارلوس کی‌‌روش این شانس را برای امیر قائل باشند که دروازه‌بان اصلی تیم ملی شود.

امیر عابدزاده درباره حضورش در لیست مسافران جام جهانی گفت: من در سال‌های گذشته تمام تلاشم را کردم تا پیشرفت کنم. بعد از بازی در آمریکا و ایران سال گذشته به اروپا و لیگ پرتغال رفتم و در یک رقابت سخت موفق شدم جایگاه مناسبی پیدا کنم و برای حفظ و بهبود آن سرسختانه کوشش کردم و خوشحالم زحماتم نتیجه داد و باید از کادر فنی تیم ملی به ویژه کارلوس کی‌‌روش بابت اعتمادش تشکر کنم و این تعهد را بدهم که با تمام توان در خدمت تیم ایران خواهم بود و امیدوارم بتوانم این مربی بزرگ را بابت اعتمادش خوشحال کنم.

امیر عابدزاده اولین بازیکن تاریخ باشگاه ماریتیموی پرتغال در جام جهانی خواهد بود. او در همین خصوص گفت: می‌دانم مربیان و همبازیانم و به خصوص هواداران ماریتیمو برایم خوشحال هستند. این که اولین بازیکن تاریخ این باشگاه در جام جهانی هستم، برایم افتخار است و مسلماً باشگاهم بابت داشتن بازیکن در جام جهانی خشنود است. آن‌ها در ماه‌های گذشته همراه و حامی من بودند و لازم است از تمامی‌شان تشکر کنم.

عابدزاده در پایان گفت: من راه سختی را سپری کردم. برای اثبات خودم کارم راحت نبود، باید تلاش می‌کردم تا روی توانایی‌هایم به موفقیت برسم. از لیگ پرتغال و توسط یک مربی خارجی در تیم ملی به جایگاه فعلی دست یافته‌ام و این تازه شروع راه من خواهد بود. باید برای رسیدن به اهداف و آرزوهایم سختی‌های بیشتری بکشم و هر روز بیشتر تلاش کنم تا در آینده افسوس روزهای از دست رفته را نخورم.

43503

منبع: خبر آنلاین

1 سال ago

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *