زیدان در نشست خبری:عاشق رئال هستم اما وقت رفتن است!

زیدان در نشست خبری:عاشق رئال هستم اما وقت رفتن است!


زیدان در نشست خبری:عاشق رئال هستم اما وقت رفتن است!

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین؛زین الدین زیدان که خبر استعفایش از رئال مادرید جهان فوتبال را شوکه کرد در نشست خبری اش حرف های جالبی زد اما از دلیل اصلی اش برای این جدایی حرفی به میان نیاورد.

بخش هایی از حرف های زیدان در این نشست خبری:

*تصمیم گرفتم فصل بعد با رئال مادرید ادامه ندهم.

*عاشق این باشگاهم ولی احساس می کنم الان وقتش است که دیگر مربی نباشم.

*می دانم تصمیمم غیرمنتظره بوده ولی این تیم برای موفقیت بیشتر به تغییر نیاز دارد.

*خیلی عاشق این باشگاه و رئیس باشگاهم که به من این شان را  داد تا برگردم. من همیشه ممنون خواهم بود

*چنانکه رئیس گفت امیدوارم دوباره شما را ببینم، چون رئال مادرید همه چیز به من داد. من نزدیک باشگاه می‌مانم. برای خیلی ها این معنی ندارد ولی برای من چرا و می گویم الان وقتش است، وقت تغییر. بعد از ۳ سال، الان این تصمیم درست است.

*میتوانم از هواداران تشکر کنم، که نه تنها بعنوان مربی بلکه بعنوان بازیکن هم من را حمایت کردند.وقتی بد بازی می‌کردم باز هم عشق و علاقه‌ی آنها را حس می‌کردم و فقط از آنها تشکر می‌کنم.

*اوقات سختی را در این فصول گذراندیم. وقتی که حتی “هو” می‌شدیم.
*همچنین میخواهم از کسانی که اطراف این باشگاه زحمت می‌کشند تشکر کنم. شما می‌توانید به هر چیزی دست پیدا کنید. توقعات اینجا بالاست و همه‌ی کسانی که اینجا کار می‌کنند %۱۰۰ توانشان را می گذارند.

*بردن مسئله‌ای برای همه‌ است، نه فقط ۱ یا ۲ نفر.
*زمانهای دشواری هستند که شما فکر می‌کنید بهترین شخص هستید. ما زمانهای بی‌نظیری را سپری کردیم و شما فکر کردید من آن شخص هستم. به نظرم الان وقت تغییری است که بازیکنان به آن نیاز دارند.
*از بازیکنان که عملکرد فوق‌العاده‌ای در طول این ۳ سال داشتند تشکر میکنم. برای آنها سخت است چون رئال باشگاه بزرگی است و ما همیشه به آنها فشار می آوریم. به نظرم آنها قدرت دیگری( منظور مربی است) را برای بردن بیشتر لازم دارند.

251 41

منبع: خبر آنلاین

1 سال ago

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *