سه‌شنبه جشن صعود می‌گیریم/ ذوبی‌ها فقط روی من ۱۰-۱۵ خطا کردند

سه‌شنبه جشن صعود می‌گیریم/ ذوبی‌ها فقط روی من ۱۰-۱۵ خطا کردند


جپاروف: سه‌شنبه جشن صعود می‌گیریم/ ذوبی‌ها فقط روی من ۱۰-۱۵ خطا کردند

روزنامه خبرورزشی نوشت: سرور جپاروف با اطمینان كامل از نتیجه دیدار برگشت از عزم جزم هم‌تیمی‌هایش برای جبران نتیجه دیدار رفت مقابل ذوب‌آهن خبر داد. هافبک ازبكستانی استقلال درباره دیدار رفت و اتفاقات رخ داده در آن هم حرف زد و به خبرورزشی از اراده راسخ ایجاد شده برای رسیدن به دور بعد مسابقات لیگ قهرمانان آسیا خبر داد.

اوضاع تیم چطور است؟
خوب است. مشكلی نیست و منتظریم در دیدار برگشت با همه قدرت به میدان برویم.

ماندن در اصفهان کمک‌تان كرد؟
به هر حال بد نبود. همه اعضای تیم با هم بودند و درباره بازی و اتفاقات آن حرف می‌زدیم. فیلم بازی را دیدیم و به این موضوع كه چرا توپ‌های‌مان به گل تبدیل نشدند، فكر می‌كردیم.

بازی چطور بود؟
همه دیدند ما در اكثر دقایق بازی بر حریف‌مان تسلط داشتیم. تازه در زمین آنها بازی می‌كردیم و طبیعی بود كه آنها ما را تحت فشار بگذارند ولی ما راحت به دروازه‌شان می‌رسیدیم و یكی، دو بار هم توپ را به تیر دروازه‌شان زدیم. بدشانسی دست از سرمان برنمی‌داشت وگرنه با یكی، دو گل اختلاف برنده می‌شدیم. در یک بازی، هم به تیر زدیم، هم گل دقیقه 2+90 خوردیم، هم امید آسیب دید و هم داریوش را از دست دادیم.

برخی از پاس‌هایتان به هدف نمی‌رسید
این اتفاق برای ذوب‌آهنی‌ها هم می‌افتاد. البته بیشتر هم برای آنها بود. فكر كنم تا حدودی به دلیل سرعت بالای بازی و حساسیتی بود كه در مسابقه وجود داشت. بله در نیمه اول خیلی از توپ‌ها به هدف نمی‌رسیدند.

در یكی از صحنه‌ها روی تو خطا شد و داشتی از كوره در می‌رفتی؟
در نیم‌فصل اول هم مشابه این اتفاق برایم رخ داد. فكر كنم بازی با استقلال خوزستان بود كه بازیكن حریف از پشت بی‌دلیل مرا زد و نگران بودم كه مصدوم شوم. در آن لحظه هم نباید از كوره درمی‌رفتم و از این بابت از هواداران استقلال عذرخواهی می‌كنم. البته شكر خدا آسیب‌دیدگی برایم به وجود نیامد.

در كل بازی خشن بود؟
ما خشن بازی نمی‌كردیم. نفرات حریف خیلی خطا می‌كردند و دلیلش را هم نمی‌دانستیم. شاید چون نمی‌توانستند به دروازه ما نزدیک شوند از این بابت تحت فشار بودند. روی خود من به شخصه ۱۰، ۱۵ خطا شد كه ۴، ۵ موردش سفت و سخت بود.

داریوش شجاعیان هم بدشانسی آورد؟
بله! برای داریوش خیلی ناراحت شدم. او بدموقعی دچار این مشكل شد و فكر می‌كنم می‌توانست در تیم ملی بازی كند. واقعاً ناراحت شدیم و حالا هم همه می‌خواهیم به خاطر داریوش بازی را ببریم.

فكر می‌كنی بتوانید یک گل را جبران كنید؟
گفتم كه ما در خانه حریف تیم برتر میدان بودیم و سه‌شنبه در تهران با حمایت ۱۰۰هزار استقلالی باز هم این برتری را تكرار می‌كنیم ولی با گل زده.

پنالتی درست بود؟
نمی‌دانم. فقط این را می‌دانم كه روزبه بابت این اتفاق خیلی ناراحت بود و هرگز به عمد این كار را نكرد. رحمتی هم در بازی عالی بود و چند سیو خوب داشت.

چرا نمی‌توانید ذوب‌آهن را شكست بدهید؟ دو باخت و یک مساوی در یک فصل مقابل این تیم برای استقلال بد نیست؟
این بار نتایج هر سه دیدار قبلی را جبران می‌كنیم.

حرفی با هواداران استقلال داری؟
سه‌شنبه شب با آن‌ها جشن صعود می‌گیریم.

43503

منبع: خبر آنلاین

2 سال ago

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *