شفر در برنامه تلویزیونی هم برای پرسپولیس کری خواند و هم تبریک گفت!

شفر در برنامه تلویزیونی هم برای پرسپولیس کری خواند و هم تبریک گفت!


شفر در برنامه تلویزیونی هم برای پرسپولیس کری خواند و هم تبریک گفت!

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین؛ وینفرد شفر در ویژه برنامه نیمه شعبان شبکه 3 درباره فوتبال حرف زد. او در ابتدا کری مهمی برای رقیب خواند و گفت:«ما بهترین هواداران را داریم چرا که در لیگ قهرمانان آسیا بیشتر از پرسپولیس به ورزشگاه آمدند و تقریباً 120 هزار نفر برای حمایت از ما به آزادی آمدند.»

او در ادامه گفت:«این عید مذهبی و روز معلم را به همه مردم ایران تبریک می‌گویم.»

شفر درباره کار کردنش در استقلال گفت:«مهم این است که مردم بعد از رفتن من چه بگویند؛ این وضعیت تنها حاصل تلاش من نیست چرا که کادر فنی، مجموعه باشگاه و مدیرعامل و آقای توفیقی هم در این کار دخیل هستند.»

او حاضر به انتقاد از منصوریان نشد و گفت:«خوب نیست در مورد حتی کادر فنی قبلی هم صحبتی کنم. در حال حاضر تمرکز ما روی فینال جام حذفی، لیگ قهرمانان آسیا و اتفاقات فصل آینده است در گذشته مسائل زیادی پیش آمده که اصلاً برای من مهم نیست.»

بخش مهم گفته هایش اما جایی بود که به برانکو ، سرمربی تیم رقیب تبریک گفت:«قهرمانی پرسپولیس را تبریک می‌گویم آقای برانکو کار خود را به خوبی انجام داد.»

او همچنین از محبوبیتش بین پرسپولیسی ها سخن گفت:«عده‌ای وقتی من را در خیابان می‌بینند، به من می‌گویند ما پرسپولیسی هستیم اما شما را دوست داریم. »

4141

منبع: خبر آنلاین

2 سال ago

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *