مرد شماره یک حاضر برزیل، غایب در روسیه/ حقیقت تلخ برای علیرضا حقیقی

مرد شماره یک حاضر برزیل، غایب در روسیه/ حقیقت تلخ برای علیرضا حقیقی


مرد شماره یک حاضر برزیل، غایب در روسیه/ حقیقت تلخ برای علیرضا حقیقی

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین؛ دروازه‌بان تیم ملی در جام جهانی برزیل با اتفاقی متفاوت این دوره را پشت سر خواهد گذاشت. حقیقی که در جام جهانی ۲۰۱۴ در برزیل در روز پایانی توانست نظر کارلوس کی‌روش را به خود جلب کند و سورپرایز مرد پرتغالی نیمکت تیم ملی لقب گیرد، غایب جالب توجه در جمع ملی‌پوشان حاضر در روسیه خواهد بود.

شاید کمتر کسی در برزیل باور می‌کرد که کی‌روش وظیفه حراست از دروازه ایران را به علیرضا حقیقی بدهد؛ گلری که رویای حضور در فوتبال اروپا و لژیونر شدن را به حضور در کانون توجهات و جایگاه قابل اطمینان در فوتبال ایران ترجیح داده بود. کی‌روش اما مزد حضور او در فوتبال اروپا و تمرینات فشرده در لیگ روسیه و پرتغال را با اعتماد خود داد تا این دروازه‌بان چهره سورپرایز ایران در برزیل لقب گیرد.

نمایش این گلر در کنار فیزیک و ظاهرش او را در جام جهانی قبلی به سوژه رسانه‌های خارجی تبدیل کرد و او در ادامه در جام ملت‌های استرالیا نیز پیراهن شماره یک ایران را برتن کرد تا در دو تورنمنت مهم و پیاپی وظیفه حراست از دروازه ایران را به نام خود بزند.

حقیقی اما در ۳۰ سالگی و در شرایطی که تصور می‌شد بعد از درخشش در نیم فصل گذشته لیگ سوئد و قرار گرفتن در جمع سه دروازه‌بان برتر این لیگ با تنها نیم فصل بازی، بتواند در فصل منتهی به جام جهانی با نمایش موفق خود بار دیگر و برای سومین تورنمنت مهم فوتبالی ایران، خود را به عنوان شماره یک ایران مطرح کند با بدشانسی مواجه شد. ابتدا مصدومیت که باعث دوری و پشت سر گذاشتن مراحل درمانی شد و در ادامه نیز یک انتخاب نادرست اکنون باعث شده تا در لیست ۳۵ نفره ایران نامی از او نباشد و این‌چنین حذف جالب توجه نسبت به رویداد قبلی را از آن خود کند.

علیرضا حقیقی که در نیم فصل فوتبال ایران پیشنهادات اغواکننده‌ای از تیم‌های ایرانی را پیش روی خود می‌دید با توجه به شرایط سنی‌اش ترجیح داد به ادامه حضورش در فوتبال اروپا ادامه دهد و با حضور در تیمی اروپایی شانس مسلم قرار گرفتن در دروازه ایران در جام جهانی باشد اما بدشانسی همانند چند وقت اخیر دامن او را گرفت تا تنها امیدش به بعد از این رقابت‌ها و رقابتی دوباره با دیگر مدعیان شماره یک باشد.

256 41

 

منبع: خبر آنلاین

1 سال ago

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *