واکنش این بازیکن تکنیکی به شایعه حضورش در تیم‌ملی ایران

واکنش این بازیکن تکنیکی به شایعه حضورش در تیم‌ملی ایران


واکنش این بازیکن تکنیکی به شایعه حضورش در تیم‌ملی ایران

تسنیم نوشت؛ دنیل ارزانی به قدری با تیم فوتبال ملبورن‌سیتی استرالیا عملکرد خوبی داشته که مارک بوسنیچ، دروازه‌بان پیشین ساکروس و مفسر کنونی شبکه تلویزیونی «فاکس اسپورتس» بر این باور است که تیم ملی فوتبال استرالیا باید هر طور شده این هافبک نفوذی 19 ساله را در اختیار بگیرد.

نشریه «فور فور تو» در گزارشی به معرفی پنج بازیکنی پرداخته که برت فن‌مارویک، سرمربی تیم ملی فوتبال استرالیا باید حتماً آنها را با خود به جام جهانی 2018 ببرد. یکی از این بازیکنان، دانیل ارزانی، هافبک ایرانی- استرالیایی ملبورن‌سیتی است.

ارزانی که هنوز به تیم ملی استرالیا دعوت نشده و کارلوس کی‌روش، سرمربی تیم ملی ایران هم وضعیت او را به شدت زیرنظر دارد، در خصوص آینده حرفه‌ای‌اش در رده ملی به «فور فور تو» گفت: صادقانه می‌گویم که اصلاً به این موضوع فکر نمی‌کنم. من در ایران متولد و در استرالیا بزرگ شده‌ام. باید در این خصوص با خانواده‌ام صحبت کنم و با یکدیگر در این خصوص تصمیم بگیریم.

وی همچنین در مورد شایعات زیادی که در خصوص آینده وی در رسانه‌ها مطرح شده، اظهار داشت: حقیقت این است که خیلی وقتم را صرف خواندن این اخبار نمی‌‌کنم. در چنین مواردی باید تنها روی فوتبال تمرکز کرد و این مهمترین چیز است. من هفته به هفته پیش‌ می‌روم و تنها روی عملکردم در تیم ملبورن‌سیتی تمرکز کرده‌ام. اگر عملکرد خوبی نداشته باشم، خیلی از اخباری که اکنون در مورد من منتشر می‌شوند، انتشار پیدا نمی‌کنند، بنابراین اگر می‌خواهم به جام جهانی بروم و یا به دستاوردی برسم، باید با همین روند خوب به کارم ادامه بدهم و من روی همین موضوع تمرکز کرده‌ام.

ارزانی که اهداف بزرگتری برای خود ترسیم کرده، در بخش دیگری از صحبت‌هایش خاطرنشان کرد: بدون سختکوشی نمی‌توان به جایی رسید. می‌خواهم به جایی برسم که مدافعان بزرگتر را تسلیم خودم کنم و می‌توانید همین را در لیگ‌های بزرگتر ببینید که بازیکنان ریزنقش چنین کاری را می‌کنند.

ستاره ایرانی – استرالیایی ملبور‌ن‌سیتی در پایان از علاقه حضورش در جام جهانی روسیه سخن گفت. او تأکید کرد: حضور در جام جهانی آرزوی هر کودکی است. وقتی هم رشد می‌کنید، می‌خواهید که در جام جهانی بازی کنید. می‌خواهید که در اِی‌لیگ استرالیا و دیگر لیگ‌های معتبر بازی کنید. خوشحال می‌شوم چنین فرصتی به من برسد.

 

252 43

 

منبع: خبر آنلاین

2 سال ago

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *