وقتی در عراق همه از ورزشگاه 100 هزار نفری می‌پرسند

وقتی در عراق همه از ورزشگاه 100 هزار نفری می‌پرسند


وقتی در عراق همه از ورزشگاه 100 هزار نفری می‌پرسند

ورزش > لیگ برتر – بشار رسن هافبک عراقی تیم فوتبال پرسپولیس این روزها به عراق برگشته تا تمریناتش را در کشور خودش ادامه دهد.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین؛فوتبال در عراق همیشه زنده است و این کشور باشگاه های محلی و حرفه ای بسیار زیادی دارد اما محدودیت های مختلف از جمله شرایط سیاسی حاکم بر این کشور اجازه لذت بردن مردم از فوتبال را نمی دهد. با بشار در عراق تماس گرفتیم. او به ما گفت: «دیدن دوستان، همبازی ها و ملی پوشان عراق برای من واقعا لذتبخش است. ما با هم رشد کرده ایم و حالا هم کنار یکدیگر تمرین و بازی می کنیم. نیروی هوایی هم برای من یک باشگاه و تیم معمولی نیست. من با این تیم قهرمان آسیاکاپ شده ام و خاطرات خوب فراوانی دارم.»
او اضافه کرد: «در مدت یک ماهی که تمرینات پرسپولیس تعطیل است، با وجود اینکه روزه هستم اما تمریناتم را به صورت منظم دنبال می کنم تا بدنم افت نکند. اینجا همه در مورد پرسپولیس صحبت می کنند و از من در مورد بازی در ورزشگاه صدهزار نفری آزادی می پرسند. فرصت فوق العاده ای برای من رقم خورده بود تا در این استادیوم بازی کنم و به همین خاطر، تجربیاتم را با دوستانم در میان می گذارم. عراقی ها عاشق فوتبال هستند و در میان هموطنان و دوستان من، حالا هواداران زیادی برای پرسپولیس هم حضور دارند.»

 

251 41

منبع: خبر آنلاین

1 سال ago

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *