کاپیتان استقلال برای هواداران نوشت

کاپیتان استقلال برای هواداران نوشت


به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین؛پس از بالابردن جام قهرمانی در رقابت های جام حذفی مهدی رحمتی متنی را در اینستاگرام خودش منتشر کرد.

سیدمهدی  اینطور در اینستاگرام نوشت:

 

هیچ اتفاقی بهتر از خوشحالی شما هواداران عزیز استقلال در این لحظات نیست. ممنون که سالهای سخت اخیر را تحمل کردید و امیدوارم با صعود به جمع هشت تیم برتر آسیا این شادی‌ها را تکمیل کنیم.

قصه این فصل را از اینجا شروع کنم که وینفرد شفر، صداقت و همدلی را در مجموعه ما تقویت کرد. دروغ نگفت. در خلوت یا در جمع حرفش یکی بود. به همه بازیکنان ایمان داشت و شخصیت برنده شدن را در همه ما احیا کرد. در این مسیر، من هم خیلی وقتها روی نیمکت بودم. دروغ است، اگر بگویم بابت این اتفاق ناراحت نبودم اما به نقطه ای رسیده بودم که باید در عمل نشان می دادم شایعه هایی که درباره من می گفتند، واقعیت نداشت. وینفرد شفر در تمام ماههای گذشته به بازیکنان باتجربه تیم، بدون تبعیض و به دور از تظاهر احترام گذاشت. او با من ساعتها صحبت کرد. در دل این گفت و گوها باور کردم که احترام او به کاپیتان تیمش و کمکی که از من برای ایجاد یک جمع متحد، قوی و دوستانه می خواست، دروغ نبود، شعار نبود. روی نیمکت نشستم. با پیروزی ها خوشحال شدم و با شکست ها ناراحت. به رقابت پرداختم؛ بی‌بهانه و دنبال روشهایی برای تحریک هواداران نبودم. بر خلاف تصور خیلی ها در این ماهها نه به صورت شفاهی و نه کتبی حتی یک جمله هم به کار نبردم که کنایه و متلکی به بازیکنان تیم و یا کادرفنی و مدیران باشگاه باشد. هیچ علامتی که نشان دهنده نارضایتی از طرف من باشد، ندیدید و نخواندید. در نقطه مقابل، کنایه ها و شیطنت‌ها را هم بدون جواب گذاشتم!

من بعد از بازگشت مجدد به استقلال، یک جام قهرمانی به هواداران بدهکار بودم که با لطف خدا و تلاش مجموعه باشگاه جام حذفی را فتح کردیم. البته که باید به حضور در جمع هشت تیم برتر آسیا فکر کنیم.

خوشحالم که علاوه بر این قهرمانی، هر بار که در چند ماه گذشته بازی کردم، موفق بودیم. حالا فرقی نمی کند که من کلین شیت کرده باشم یا نه، گل خورده باشم یا پنالتی گرفته باشم. هیچ کدام از این آمار و ارقام در مقابل موفقیت یک تیم اهمیتی ندارد. امیدوارم با حضور هشتاد هزار نفری شما در بازی برگشت مقابل ذوب آهن، یک شب باشکوه در انتظار همه استقلالی های عالم باشد.

.

251 41

منبع: خبر آنلاین

2 سال ago

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *