کی‌روش می‌داند جلوی مراکش چگونه بازی کند/حسینی بهترین دفاع آسیاست

کی‌روش می‌داند جلوی مراکش چگونه بازی کند/حسینی بهترین دفاع آسیاست


شفر: کی‌روش می‌داند جلوی مراکش چگونه بازی کند/حسینی بهترین دفاع آسیاست

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین؛ وینفرد شفر سرمربی تیم استقلال که تماشاگر ویژه بازی ایران و ازبکستان در ورزشگاه آزادی بود، در پایان دیدار این دو تیم در گفت و گویی که با خبرنگاران داشت در مورد این بازی صحبت کرد.

کی روش در ابتدا گفت:« شما دیدید که کارلوس کی‌روش می‌خواست از بازیکنان در پست‌های مختلف استفاده کند. امروز روزبه چشمی و پژمان منتظری در پست هافبک بازی کردند. کی‌روش الان می‌داند برای بازی اول مقابل مراکش در جام جهانی چطور بازی کند. »

شفر ادامه داد:« من مربی استقلال هستم و طبیعی است چون بازیکنانم در تیم ملی حضور دارند، اینجا حضور داشته باشم. شاید خیلی خوشحال نباشم، چون اینجا من تنها مربی باشگاهی بودم که در ورزشگاه حضور داشتم. شاید هم بقیه مربیان در جای دیگری نشسته بودند، اما زمانی که من مربی باشگاهی باشم، برای بازی‌های تیم ملی به ورزشگاه می‌روم. »

شفر در مورد عملکرد ملی‌پوشان تیمش در دیدار مقابل ازبکستان گفت:«خیلی غافلگیر نشدم. شاید سرمربی تیم دنبال بازیکنی در منطقه شش زمین می‌گشت. در این منطقه، روزبه چشمی و پژمان منتظری بازی کردند. فکر می‌کنم پژمان 15 دقیقه آنجا بازی کرد. آن منطقه، برای روزبه پوزیشن خوبی بود. او در دیدار برابر الریان قطر در این منطقه از زمین بهترین بازیکن میدان بود. چشمی در چند ماه گذشته خیلی چیزها یاد گرفته است. او پاس‌های خوبی می‌دهد و بازی را باز می‌کند. برای کی‌روش مهم است که او هم در پست دفاع بازی می‌کند و هم هافبک. او امروز گل فوق‌العاده‌ای هم زد.»

او ادامه داد:« وریا غفوری در سمت راست به بازیکنی نیاز دارد که کنار او خوب بازی کند. فکر کنم وریا دفاع راست بازی کند، نیاز به بازیکنی به مانند خسرو حیدری دارد که در تیم باشگاهی با او هماهنگ است. وریا در کار دفاعی خوب است و در کار حمله هم خوب بوده و پنج ، شش گل زده است.»

سرمربی تیم فوتبال استقلال در پایان گفت:«سیدحسین حسینی نیمه دوم به میدان رفت و سیو‌های خوبی داشت. مجید حسینی هم که بهترین دفاع آسیاست و تنها در ایران دفاع خوبی نیست. من اشتباهی از او ندیدم و منطقه بازی را خوب عوض می‌کند. »


254 41

منبع: خبر آنلاین

1 سال ago

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *