گلزنی مهاجمان‌مان به خاطر حسادت به مدافعان بود/ کفش کسی را نمی‌بوسم

گلزنی مهاجمان‌مان به خاطر حسادت به مدافعان بود/ کفش کسی را نمی‌بوسم


کی‌روش: گلزنی مهاجمان‌مان به خاطر حسادت به مدافعان بود/ کفش کسی را نمی‌بوسم

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، کارلوس کی‌روش پس از پایان تمرین امروز (چهارشنبه) تیم ملی گفت: از ساختمان پک خوشتان آمد یا نه؟ این میراثی است که برای بازیکنان فوتبال ایران خواهد ماند.

او گفت: شخصاً بسیار خوشحالم که بعد از گذشت 7 سال و چندین مجادله‌ای که داشتیم، این اتفاق افتاد و باید از فدراسیون هم تشکر کنم. کمک به ساختن نسل آینده فوتبال ایران از طریق این ساختمان صورت خواهد گرفت.

سرمربی تیم ملی تیم ادامه داد: شخصاً خوشحال و مفتخرم که این ساختمان تبدیل به خانه‌ای برای بازیکنان مرد و زن شده که چه فوتبال و چه به لحاظ دیگر خودشان را آماده کنند. آنهایی که می‌خواستند در این خصوص لطمه بزنند، نتوانستند این کار را انجام بدهند. واقعاً به زحمت کادرم افتخار می‌کنم. ما به هدف‌مان در این پروژه رسیدیم و می‌توانم این میراث را برای آینده فوتبال ایران بگذارم.

کی‌روش در پاسخ به این سوال که مهاجمان ایران در اروپا خوب گل زدند، این موضوع چه کمکی می‌تواند در جام جهانی به ما داشته باشد، گفت: فراموش نکنید که مهاجمان ما این فصل گل‌های زیادی زدند و این به خاطر حسادتی بود که به مدافعان ما داشتند که گل‌های خیلی کمی خوردند. خیلی خوشحال هستم که در حال حاضر ما 13،14 بازیکن لژیونر داریم و اکثرا در اروپا بازی می‌کنند، به خاطر اینکه در آینده وقتی این بازیکنان به لیگ ایران برمی‌گردند می‌توانند بگویند که فوتبال بین‌المللی چطور است و توضیح دهند و مطمئنا این وظیفه آنها خواهد که دانش و تجربه خودشان را در اختیار افراد دیگر بگذارند تا فوتبال ایران پیشرفت کند. بعضی از شما آقایان شاید به خاطر داشته باشید جلسه‌ اولی که در کنفرانس هتل آکادمی برگزار کردم، گفتم فدراسیون و تیم ملی فوتبال ایران در درجه اول یک زمین نیاز دارد، خداراشکر که این اتفاق بعد از 7 سال در حال انجام است. پیشنهادی که به رئیس‌جمهور تقدیم کردم و آن اینکه از قسمتی از دریافتی‌های بعد از جام جهانی روسیه برای بازسازی زمین شماره یک این مجموعه استفاده شود که یک زمین خوب قرار است ساخته شود و مبالغ آن هم از پاداش‌های جام جهانی استفاده شود.

وی ادامه داد: شما من را می‌شناسید، شخصی نیستم که بخواهم دستاوردهای خودم را بگویم و بخواهم کفش‌های مسئولان و رسانه‌ها را بوسه بزنم. امیدوارم حالا که شما به مجموعه پک آمدید، در آینده بگویید که من در تعطیلات هم چه کار کردم. وقتی من در تعطیلات هم هستم خیلی سخت کار می‌کنم. فکر کنید روزی که بخواهم شروع به کار کردن کنم چه کار خواهم کرد.

سرمربی تیم ملی فوتبال کشورمان در ادامه افزود: الان واقعیت مطلب این است که باید کارمان را ادامه دهیم. نه تنها باید تصمیمات درستی بگیریم بلکه باید تمام تلاش‌مان را بکنیم که کاملا منصفانه در راستای انتخاب بازیکنانی که بهترین عملکرد را در روسیه داشته باشند، تصمیم بگیریم. برای همین هم است که تک‌تک بازیکنان را مجددا بازبینی می‌کنیم به خاطر اینکه می‌خواهیم تصمیم درست و منصفانه‌ای در راه جام جهانی روسیه بگیریم، مخصوصا به خاطر اینکه ما راه و مسیری که پیش رو داریم، مسیر دشواری است. برای قرعه‌کشی اگر به یاد داشته باشید من عرض کردم ایران تاریخی‌ترین چالش فوتبالی خود را پیش رو دارد. الان آن لحظه است که باید تاکید کنم به عنوان سرمربی تیم ملی فوتبال ایران بسیار نگران هستم برای اتفاقاتی که برای آماده‌سازی ما برای جام جهانی می‌افتد. شرایطی که با آن مواجه هستیم می‌تواند تاثیرات بسیار جدی بر آمادگی ما برای جام جهانی داشته باشد.

 

256 41

 

منبع: خبر آنلاین

2 سال ago

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *