بازگشت امید به اردوی سرخ‌ها/ رای پرسپولیس هنوز صادر نشده

بازگشت امید به اردوی سرخ‌ها/ رای پرسپولیس هنوز صادر نشده


بازگشت امید به اردوی سرخ‌ها/ رای پرسپولیس هنوز صادر نشده

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین؛ آخرین خبر از زمان صدور رای دادگاه CAS درباره پرسپولیس این است که به احتمال فراوان این رای در اول تیرماه صادر خواهد شد. 

وکیل باشگاه پرسپولیس می گوید:«پس از جلسه استماع در تاریخ 3/2/1397 که با حضور سرپرست باشگاه و وکیل خارجی انجام شد، دادگاه داوری ورزشی طی دو نوبت، موعد اتخاذ تصمیم در این حضور را تمدید نموده است که اخیر در تاریخ یکم خرداد موعد اتخاذ تصمیم را برای یک ماه دیگر تمدید و چنانچه مجددا تجدید ننمایند تا تاریخ یکم تیر ماه نتیجه آن دادگاه اعلام می‌شود. باشگاه ریزه اسپور مکاتبه خوبی با C.A.S انجام و صراحتا اعلام نموده است که طی مذاکرات با باشگاه پرسپولیس، حسن نیت باشگاه، احراز و ریزه اسپور به دنبال محکومیت و محرومیت باشگاه پرسپولیس نیست. از طرف دیگر وکلای خارجی پرونده نیز به صورت مستمر پیگیر نتیجه دادگاه می‌باشند.»

او ادامه داد:«چنانچه به هر علت نتیجه دادگاه منفی باشد که امیدواریم اینگونه نباشد، با تجویز ماده موصوف و با توجه به خاتمه نقل و انتقالات در تاریخ 12 شهریور 1397 و انجام محرومیت، باشگاه پرسپولیس می‌تواند تحت شرایطی و مطابق قانون پس از تاریخ مذکور بازیکن آزاد ثبت نماید. البته در این خصوص، استعلام انجام شده که منتظر پاسخ فیفا هستیم.»

256 41

 

منبع: خبر آنلاین

6 ماه ago

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *