استقلال تضعیف شده اما مطمئنم اوج می‌گیرد/ می‌خواستم قراردادم ۳ ساله باشد که نپذیرفتند

استقلال تضعیف شده اما مطمئنم اوج می‌گیرد/ می‌خواستم قراردادم ۳ ساله باشد که نپذیرفتند


غفوری: استقلال تضعیف شده اما مطمئنم اوج می‌گیرد/ می‌خواستم قراردادم ۳ ساله باشد که نپذیرفتند

به گزارش خبرگزای خبرآنلاین، وریا غفوری پس از ثبت قراردادش با باشگاه استقلال در هیئت فوتبال استان تهران اظهار داشت: خوشحالم یک سال دیگر در خدمت استقلال هستم و امیدوارم روزهای خوبی را برای این تیم رقم بزنیم.

وی در مورد اینکه ظاهراً تمایل داشته قراردادش سه ساله باشد، اما در نهایت با قراردادی یک ساله آبی‌پوش مانده است، تصریح کرد: پیشنهادم سه ساله بود، اما موافقت نشد. نمی‌خواهم دیگر در این باره صحبت کنم.

مدافع – هافبک تیم فوتبال استقلال در خصوص شرایط این روزهای آبی‌پوشان گفت: با پایان فصل گذشته، خودم به فینال آسیا فکر می‌کردم و این حس را داشتم، اما اکنون تیم نفراتش را از دست داده است. تیم ضعیف شده است و واقعیت را باید گفت. با این حال استقلال همیشه استقلال است.

غفوری ادامه داد: مطمئن باشید استقلال اوج می‌گیرد و تنها نیاز به فرصت دارد. ما کادر فنی خوبی داریم و شفر به مانند سال گذشته می‌تواند کمک کند. شاید سه چهار هفته اول شاید خوب نباشیم، شاید هم باشیم، اما در ادامه صددرصد تیم ما اوج می‌گیرد و به جایگاه واقعی‌اش می‌رسد. این قول را به هواداران می‌دهم که استقلال تیم خوبی می‌شود.

وی در رابطه با وضعیت خودش برای دیدار برابر پیکان بیان کرد: چند روز از تمرینات را به دلیل گرفتگی عضلات از دست دادم. خوشبختانه شرایطم بهتر شده است و امروز به محل تمرین می‌روم. اگر وضعیتم بهتر باشد، فردا روی نیمکت می‌نشینم تا به شفر کمک کنم.

 

256 41

 

منبع: خبر آنلاین

1 سال ago

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *