اعتراض شدید مدیرعامل نساجی به قانونی که علیه تیم‌های صعود کننده به لیگ برتر است

اعتراض شدید مدیرعامل نساجی به قانونی که علیه تیم‌های صعود کننده به لیگ برتر است


اعتراض شدید مدیرعامل نساجی به قانونی که علیه تیم‌های صعود کننده به لیگ برتر است

ورزش > لیگ برتر – مدیرعامل نساجی مازندران معتقد است قانون کنونی نقل و انتقالات لیگ برتر کاملا به ضرر تیم های صعود کننده از دسته پایین تر است.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین؛تیم های صعود کننده از دسته اول به لیگ برتر در زمان مجاز نقل و انتقالات اول فصل می توانند حداکثر ۷ بازیکن عضو باشگاه های لیگ برتری را جذب کنند. علی امیری با انتقاد از این قانون می گوید: با این قانون باشگاه های تازه صعود کرده به لیگ برتر ضرر کرده و قبل از شروع مسابقات کاندیدای سقوط می شوند.وی ادامه می دهند: این قانون فعلی ظلم آشکار به نساجی مازندران و نفت مسجد سلیمان است که بالاجبار فقط می توانند ۷ بازیکن بزرگسال جذب کنند در حالی که سایر رقیبان از بازیکنان لیگ برتری بیشنری سود می برند.مدیرعامل نساجی مازندران خاطرنشان می کند: به نظر می رسد دوستانی این قانون را در فوتبال ما تصویب کرده اند که اغلب لیگ برتری بوده اند چون این محدودیت جلوی رقابت عادلانه را می گیرد. آقایان خودشان کلاهشان را قاضی کنند و ببینندآیا تیم های لیگ برتری که بالقوه بازیکنان لیگ برتری دارند و پس از کنار گذاشتن لیست مازاد خود باز همین تعداد می توانند لیگ برتری جذب کنند در شرایط برابر با ما قرار دارند؟وی اضافه می کند: توجه داشته باشید بازیکنان لیگ برتری سرشناس هم به خودی خود کمتر به سمت تیم های تازه صعود کرده می آیند و شانس ما و نفت مسجد سلیمان برای جذب آنان کمتر است. با این حال ما تمام تلاش خود را به خرج دادیم که به لطف آقایان صنیعی فر و حدادیان رئیس و نایب رئیس هیئت مدیره نساجی مازندران بر اساس لیست جواد نکونام خرید کنیم ولی باور بفرمایید با توجه به خصوصی بودن ما و بودجه های کلان دولتی سایر تیم ها رقابت در فصل نقل و انتقالات نابرابر است و به جاست دوستان سازمان لیگ و فدراسیون تجدید نظری در خصوص این قانون داشته باشند.

مدیرعامل نساجی با اشاره به طرح جدید حیدر بهاروند در فصل نقل و انتقالات یادآور می شود: شنیدیم رئیس سازمان لیگ طرحی در دستور کار خود دارد که ۳ بازیکن زیر ۲۵ سال هم سهمیه بزرگسال محسوب نشوند و بتوانند به لیست ۱۸ نفره اضافه شوند. به نظرم این طرح هم با تمام احترامی که برای آقای بهاروند قائلم به سود لیگ برتری هاست!البته در صورت عدم تغییر قانون فعلی بهتر است این طرح برای نساجی مازندران و نفت مسجد سلیمان اجرا شود.امیری  در پایان در مورد وضعیت بازسازی استادیوم شهید وطنی می گوید: به همراه آقای صنیعی فر سفری به قائم شهر داشتیم و از نزدیک شاهد تلاش دوستان بودیم. آقای سهیل مهدی نماینده سازمان لیگ و AFC از روند چشمگیر پیشرفت بازسازی استادیوم شهید وطنی ابراز رضایت کرد. با این حال انتظار می رود با همت همه مسئولان شهر قائم شهر و استان مازندران این ورزشگاه تا شروع هفته اول لیگ برتر آماده شود تا ما جلوی چشمان هوادران نساجی و با استفاده از امتیاز میزبانی برابر ذوب آهن بازی کنیم و این انتظار بی جایی نیست. 

 

 

251 41

منبع: خبر آنلاین

1 سال ago

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *