افتخاری:استعفایی در کار نیست با قدرت در استقلال ادامه می‌دهم

افتخاری:استعفایی در کار نیست با قدرت در استقلال ادامه می‌دهم


افتخاری:استعفایی در کار نیست با قدرت در استقلال ادامه می‌دهم

سید رضا افتخاری مدیرعامل باشگاه استقلال برنامه ریزی برای موفقیت در باشگاه استقلال را مورد تاکید قرار داد و اظهار داشت: برای باشگاه استقلال برنامه ریزی کوتاه مدت و بلند مدت صورت گرفته و در این بین مطمئنیم که حل مشکلات مالی باعث خواهد شد که شرایط برای سرمایه گذاری بوجود اید و حتی به سمت خودکفایی پیش برویم.

مدیرعامل باشگاه استقلال حضور استقلال در جمع هشت تیم برتر آسیا را مورد توجه قرار داد و تاکید کرد: این تیم با حضور شفر به شرایط خوبی رسیده است و باشگاه نیز از این پس استمرار در موفقیت ها را هدف قرار داده است . افتخاری با اشاره به بازی تیم های فوتبال استقلالو پرسپولیس در سوپرجام گفت: بنا به دلایل مختلفی که در طی نامه ای که به فدراسیون هم ارسال کرده ایم ،برگزاری این دیدار با توجه به شرایط موجود به صلاح فوتبال ایران نیست.

وی ادامه داد: بازیکنان ملی پوش 14 روز استراحت اجباری دارند بنابراین زمان مسابقه باعث خواهد شد ملی پوشان بلافاصله بعد از استراحت وارد این بازی شوند که خطر مصدومیت به شدت آنها را تهدید می کند. از طرفی باید در لیگ قهرمانان آسیا حضور پیدا کنیم که برگزاری سوپرجام شرایط بازیکنان مصدوم دو تیم را برای آن دیدار سخت تر خواهد کرد.

افتخاری همچنین پیرامون شرایط مالی باشگاه استقلال هم توضیح داد: برای اولین بار در سال 95 مالیات باشگاه استقلال کاملا پرداخت شده است و بدهی به بازیکنان،دارایی،کادرفنی و اشخاص حقیقی و حقوقی ندارد و در طی 2 سال گذشته سازمان حسابرسی کل کشور هم بر اساس رسیدگی های انجام داده عملکرد مالی باشگاه را تایید کرده است.

وی با بیان اینکه حساب های باشگاه ثبت دفتر شده و به روز است تصریح کرد: این فرآیند با مقرارات مالی پرداخت می شود و هیچ پولی بدون ضابطه پرداخت و دریافت نخواهد شد که این مهم نتیجه کار مدیریتی است که در 2 سال گذشته ساماندهی شده است.

مدیرعامل باشگاه استقلال همچنین از برطرف شدن مشکلات آکادمی این باشگاه خبر داد و گفت: به میزان 50 میلیون تومان به تیم جوانان پرداخت شد و تزریق منابع به تیم های پایه بر اساس برنامه ریزی از پیش تعیین شده صورت خواهد گرفت. سید رضا افتخاری همچنین از تجهیز ورزشگاه امام رضا (ع) خبر داد و اظهار داشت: خوابگاه این مجموعه برای بازیکنان شهرستانی استقلال در نظر گرفته شده است. 

 

254 41

منبع: خبر آنلاین

1 سال ago

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *