برای سوپر جام آماده شده بودیم ولی حالا نوبت لیگ است

برای سوپر جام آماده شده بودیم ولی حالا نوبت لیگ است


جلال حسینی: برای سوپر جام آماده شده بودیم ولی حالا نوبت لیگ است

به گزارش سایت باشگاه پرسپولیس؛ سید جلال حسینی اظهار داشت: ما از روز اول که تمرینات را استارت زدیم خودمان را برای یک دوره سخت بدنسازی آماده کرده بودیم چون فصل بسیار سختی را در پیش داریم که نیمه اول آن با توجه به شرایط خاص باشگاه، سخت‌تر هم می‌شد. اوج این تمرینات هم در اردوی کرواسی بود.

وی ادامه داد: شرایط اردو و امکانات در کرواسی بسیار خوب بود و این امکان را فراهم کرد تا برنامه‌های خودمان را به خوبی دنبال کنیم. چهار بازی دوستانه هم داشتیم که روی روند آماده‌سازی ما بسیار موثر بود.

سید جلال حسینی خاطرنشان کرد: ما تمرینات را زودتر و با توجه به اینکه باید در سوپرجام شرکت کنیم آغاز کردیم. این برنامه از قبل اعلام شده بود و برنامه‌ریزی بر اساس آن بود که باید در این روز حاضر باشیم. این بازی همیشه سخت است و هیجان‌های خاص خودش را دارد ولی ما واقعا منتظر این بازی بودیم و همین مساله هم در تمرینات به ما انرژی و انگیزه می‌داد. ترجیح ما این بود که در زمین برنده شویم و جام را بگیریم و به هواداران هدیه کنیم ولی حالا هم که شرایط اینطور شد فکر می‌کنم هواداران خوشحال هستند و در واقع این جام را هم به آنها تقدیم کرده‌ایم. به این ترتیب انرژی خودمان را برای لیگ می‌گذاریم.

مدافع مستحکم سرخپوشان درباره اینکه هنوز فشار تمرینات بالاست و تا روزی دو جلسه هم تمرین می‌کنند و آیا این احتمال وجود دارد که در شروع بازی‌ها بدن‌ها سنگین باشد، تصریح کرد: همه چیز در تیم ما با برنامه و حساب شده پیش می‌رود و کادر فنی با دقت این مسئله را دنبال می‌کند. مارکو و برانکو هم که در این امر تخصص دارند. البته طبیعی است وقتی ما یک فصل طولانی و سنگین را پیش رو داریم که در جریان آن باید در لیگ قهرمانان هم بازی کنیم، لازم است فشار زیادی به خودمان بیاوریم. همانطور که گفتم ما با علم به این شرایط، کار خودمان را شروع کردیم. همیشه هم اینطور است که چند هفته‌ای طول می‌کشد تا تیم‌ها روی فرم مطلوب خودشان قرار بگیرند.

از کاپیتان پرسپولیس از نگرانی‌هایی می‌پرسیم که با پایان فصل با توجه به محرومیت تیم از نقل و انتقالات بوجود آمده و حالا این مساله دوباره جای خود را به امیدواری‌های هواداران داده است، او پاسخ می‌دهد: من اعتقاد دارم آقای گرشاسبی با تجربه و تخصصی که دارند، این بحران را مدیریت کردند. به هر حال شرایطی بود که در آن نقشی نداشت ولی روند کار به شکلی بود که رضایت هواداران جلب شد. البته طبیعی است که با توجه به جدایی چند نفر از بچه‌ها نیم فصل اول با محرومیت و شرایط سختی روبرو خواهیم بود. این مساله دست ما نیست. ما باید روی مواردی صحبت کنیم که در اختیار ما است. در وهله اول ما باید سخت‌تر از سال‌های قبل کار می‌کردیم و این کار را انجام دادیم. الان مهمترین عامل حمایت هواداران است. نقش آنها همیشه برجسته است ولی در این شرایط تعیین کننده‌تر هم می‌شود. ما به سه عامل؛ تمرکز، حمایت و تلاش در بالاترین حدش نیاز داریم. با اینها، از مشکلات بر می‌آئیم ولی بدون هر یک از آنها به مشکل می‌خوریم.

وی درباره اینکه پرسپولیس در چنین شرایطی در لیگ قهرمانان آسیا هم به میدان برود و حریفانی چون الدحیل را در پیش دارند، افزود: شما به جام جهانی نگاه کنید که فرانسه قهرمان می‌شود. فرانسه چند بازیکن دارد که آفریقایی و از ملیت دیگر هستند. حالا به الدحیل نگاه کنید، چند بازیکن دو ملیتی دارند. قرارداد اکثر آنها روی چه ارقامی می‌چرخد. می‌خواهیم اینها را به هواداران بگوییم که ما با چگونه تیمی بازی داریم. البته یکی از این بازی‌ها در تهران است و قطعا با حمایت هواداران‌مان به دنبال ارائه یک بازی خوب هستیم.
43 43

 

منبع: خبر آنلاین

1 سال ago

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *