بیانیه استقلال در «پندار تایم»/وزیر استقلال را دوست دارد!

بیانیه استقلال در «پندار تایم»/وزیر استقلال را دوست دارد!


بیانیه استقلال در «پندار تایم»/وزیر استقلال را دوست دارد!

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین؛ ساعاتی بعد از بیانیه معاون باشگاه استقلال ، این بار این سایت رسمی باشگاه استقلال بود که بیانیه صادر و منتشر کرده است. بیانیه ای که در آن یک چیز خیلی به چشم می آید. اینکه وزارت ورزش خیلی هوای استقلال را دارد. استقلال که در این سال های اخیر به این ساعت از شب «پندار تایم» می گفت و بمب های خبری اش را منفجر می کرد ، حالا بیانیه های تشکرآمیز منتشر می کند.

در این بیانیه می خوانید:«باوجود جو سازی ها، نشر اکاذیب و شایعات، باشگاه استقلال با صلابت و آرامش کامل پیگیر کارهای آماده سازی تیم است.هواداران عزیز استقلال آگاه باشند برخی فعالیت های باشگاه تا پیش از نهایی شدن و به نتیجه رسیدن نباید علنی شود تا مورد سو استفاده قرار نگیرد.

حمایت های وزارت ورزش از استقلال باعث ناراحتی عده ای گردیده که دوست ندارند استقلال پیشرفت کند.بسیاری از مشکلات باشگاه توسط وزیر محترم ورزش و جوانان برطرف گردیده و مدیرعامل باشگاه نیز طی روزهای گذشته جلسات متعددی با وزیر محترم ورزش و جوانان داشته که بسیار مفید و موثربوده است، از جمله تامین اعتبار برای پرداخت بخشی از بدهی ها، پرداخت طلب بازیکنان، پرداخت قسمتی از مالیات بازیکنان و مربیان خارجی تامین اعتبار برای اردوی پیش فصل.خوشبختانه بازیکنان استقلال نیز تیم خود را دوست دارند و وفادار هستند و هم قسم شده اند که در فصل جدید با قدرت تمام ظاهر شوند.

مذاکرات با تیام، جپاروف، امید ابراهیمی و وریا غفوری ادامه دارد و به زودی نتایج مثبت آن اعلام می شود که با رضایت خاطر هواداران همراه خواهد بود.»

4141

منبع: خبر آنلاین

1 سال ago

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *