تغییر برندگان؛ جدیدترین شاهکار سازمان لیگ؟

تغییر برندگان؛ جدیدترین شاهکار سازمان لیگ؟


به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین؛ باری دیگر مراسم انتخاب برترین های لیگ برتر خبرساز شده است. دوباره انگار سیاست راضی کردن همه در دستور کار فدراسیون قرار گرفته و انتخاب ها را دست کاری کرده اند. این خبر را خبرورزشی نوشته و تاکید کرده تغییراتی در جوایز دو بخش رخ داده است. 

البته این دو بخش مشخص نشده اند اما علیرضا فغانی و تیم داوری اش که در مسابقات لیگ بالاترین نمرات را گرفته اند، در این مراسم قرار نیست به عنوان تیم برتر داوری معرفی شوند. فغانی در این باره به خبرآنلاین گفت: «به ما زنگ زدند و گفتند که شما دعوتید و به عنوان تیم داوری حاضر در جام جهانی تجلیل می شوید. که من بعدا با آقای ساکت صحبت کردم. قرار شد توضیح بدهند که تیم ما بالاترین نمره را در لیگ گرفته اما چون تجلیل ویژه جام جهانی برای مان در نظر گرفته اند؛ این جایزه به تیم داوری جوانتری داده می شود انگیزه باقی گروه های داوری مان هم بالاتر برود.»

البته این اولین بار نیست که جوایز برترین های لیگ برتر تغییر می کند. در اولین دوره برگزاری برترین ها که کارگروهی از روزنامه نگاران ورزشی برترین های لیگ را برگزیدند، حسین فرکی و مهدی رحمتی نفرات برگزیده برای بهترین مربی و بهترین بازیکن بودند اما در نهایت این جوایز به نفرات دیگری اهدا شد!

نکته مهم درباره جشن برترین ها درآمدهای حاصل از تبلیغات این برنامه و هزینه هایش است که هیچ گاه به طور دقیق و شفاف در مجامع فوتبال تشریح نشده است.

 

41258

منبع: خبر آنلاین

1 سال ago

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *