تفتیان سریع ترین مرد ایران، سفیر ایکس ویژن شد!

تفتیان سریع ترین مرد ایران، سفیر ایکس ویژن شد!


تفتیان سریع ترین مرد ایران، سفیر ایکس ویژن شد!

 ایکس ویژن یکی از برندهای محبوب شرکت مادیران که تولید کننده تلویزیون و لوازم خانگی در ایران می باشد، حسن تفیتیان دونده تاریخ ساز دو و میدانی ایران و دارنده نام “سریع ترین مرد ایران” را بعنوان سفیر خود معرفی کرد.

همکاری منحصر به فرد با تفتیان در راستای برنامه  حمایت از ورزشکاران ایرانی و نام آور است. هدف از این حمایت،  پشتیبانی هرچه بیشتر ورزشکاران و نام آورانی است که در عرصه ورزشی نام پرغرور ایران عزیزمان را در سطح جهان پر اقتدار تر از همیشه مطرح می کنند.

طی این همکاری، تفتیان در کمپین های تبلیغاتی شرکت مادیران در لباس ایکس ویژن حضور خواهد داشت. این همکاری باعث جلب توجه مخاطبان ورزشی جوان به کالای ایرانی و حمایت از نام آوران ورزشکار ایران در عرصه های جهانی است .

حسن تفتیان سریع ترین مرد ایران، دونده تاریخ ساز دو و میدانی ایران متولد ۱۴ اردیبهشت ۱۳۷۲ در تربت حیدریه است.

او رکورددار دو ۱۰۰ متر ایران با زمان ۱۰٫۰۴ ثانیه در ۲۴ ژوئیه سال ۲۰۱۶ (۴ تیر ۱۳۹۵) در سی‌وچهارمین دوره رقابت‌های دوومیدانی World Challenge اسپانیا در شهر مادرید است. پیشتر نیز رکورد ملی این ماده با زمان ۱۰٫۱۰ ثانیه در اختیار خود او بود. رکورد تفتیان در دو ۲۰۰ متر ۲۰٫۷۲ ثانیه (سال ۲۰۱۵، تهران) است. او همچنین در مسابقات دو ۱۰۰ متر، پانزدهمین دوره مسابقات دوومیدانی قهرمانی جهان، توانست برای اولین بار در تاریخ ایران، به مرحله نیمه‌نهایی این رشته راه پیدا کند.

اونتانون گای مربی فرانسوی دوومیدانی است که حسن تفتیان زیر نظر او تمرین می‌کند و قرار است همکاری با این مربی به منظور آماده‌سازی برای رویدادهای آتی پیگیری شود.

 تفتیان اذعان داشت: «می‌توانم بگویم مربی‌ام در حد کی‌روش فوتبال است، چون خیلی از کشورهای دنیا او را دعوت می‌کنند و مدرسی شناخته‌شده‌ است. عملکردش نیز فوق‌العاده بوده و در این مدت که با او کار کرده‌ام سه طلا در سطح آسیا گرفته و من هم توانسته‌ام رکوردهای شخصی‌ام را بشکنم.»

وی چند ماهی می شود خود را برای حضور در بازی های آسیایی آماده می کندو  در فرانسه زیر نظر اونتانون گای به تمرین می پردازد.

ديگر افتخارات

دو و ميداني جايزه بزرگ آسيا در تايلند، سه مدال طلاي دوي 100 متر (تير ماه سال 1394)

مسابقات ورد چلنج استراوا، مدال برنز دوي 100 متر (خرداد ماه سال 1395)

مسابقات دو و ميداني بيلبائو در اسپانيا، مدال برنز دوي 200 متر (تير ماه سال 1395)

تورنمنت دو و ميداني فرانسه، مدال طلاي دوي 100 متر (خرداد ماه سال 1396)

تورنمنت دو و ميداني ليلبون فرانسه، مدال نقره دوي 100 متر (خرداد ماه سال 1396)

مسابقات دوي بين‌المللي فرانسه،‌ مدال طلاي دوي 100 متر (ارديبهشت ماه سال 1397)

مسابقات دوي بين‌المللي فرانسه، مدال طلاي دوي 100 متر (خرداد ماه سال 1397)

مسابقات جایزه بزرگ انگلستان با ثبت رکورد ۲۰.۷۴ در ماده ۲۰۰ متر مدال برنز(مرداد ماه 1397)

2121

منبع: خبر آنلاین

1 سال ago

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *