تهدید دوباره استقلال توسط سازمان لیگ!

تهدید دوباره استقلال توسط سازمان لیگ!


به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، طبق برنامه ای که از قبل سازمان لیگ برتر اعلام کرده بود، تیم های استقلال و پرسپولیس به عنوان قهرمان های لیگ برتر و جام حذفی روز 29 تیرماه دیدار سوپرجام فوتبال ایران را برگزار خواهند کرد. این مساله اما با مخالفت استقلالی ها مواجه شده به طوری که آنها اعلام کردند در بازی سوپرجام حضور پیدا نمی کنند.

سعید فتاحی، رییس کمیته مسابقات سازمان لیگ اما در این فضا محکم ایستاده و خواهان برگزاری بازی سوپرجام است. او که چندی قبل درباره جریمه استقلال در صورت عدم حضور در سوپرجام حرف زده بود، بار دیگر آبی ها را تهدید کرد. فتاحی گفت: «برنامه مسابقات لیگ و سوپرجام از مدت‌ها پیش تنظیم و به باشگاه‌ها اعلام شده بود و حتی در مورد این برنامه از مربیان باشگاهی نظرخواهی هم شده است و با مربیان جلسه‌ هم برگزار کرده‌ایم. بنابراین استقلال هم مثل پرسپولیس می‌توانست برنامه اردوها و تمریناتش را منطبق بر این تقویم تنظیم کند تا در سوپرجام حضور داشته باشد.»

وی ادامه داد: «نمی‌توانیم برنامه کل لیگ و مسابقات را به خاطر یک تیم تغییر بدهیم. با این حال من با شفر سرمربی محترم استقلال هم در این مورد تلفنی صحبت کردم و به او پیشنهاد دادم اگر پیشنهاد بهتری برای برگزاری تاریخ سوپرجام دارد بدون اینکه به برنامه لیگ برتر فصل آینده خللی وارد نشود آن را ارایه کند. حالا هم اعلام می کنم اگر استقلال در این مسابقه شرکت نکند جریمه خواهد شد.»

 

256 41

 

منبع: خبر آنلاین

1 سال ago

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *