تیام و جباروف استقلال را سر کار گذاشتند!/خود مردم می دانند چه کسی مسبب این وضع استقلال است

تیام و جباروف استقلال را سر کار گذاشتند!/خود مردم می دانند چه کسی مسبب این وضع استقلال است


حیدری: تیام و جباروف استقلال را سر کار گذاشتند!/خود مردم می دانند چه کسی مسبب این وضع استقلال است

ورزش > لیگ برتر – خسرو حیدری در پایان بازی با پیکان با خبرنگاران گفت‌وگو کرد.

به گزارش خبرگزاریی خبرآنلاین؛ مدافع تیم فوتبال استقلال گفت: جباروف و تیام استقلال را سر کار گذاشتند و اگر آنها نمی‌خواستند به تیم برگردند باید حداقل دو هفته زودتر می‌گفتند.  
 خسرو حیدری بعد از تساوی استقلال و پیکان اظهار داشت: خوشحالم که هواداران استقلال آمدند و تیم جوانان استقلال را حمایت کردند! 

او در ادامه گفت: هفته‌ای که گذشت بسیار سخت بود و یک سری از بازیکنان هم آسیب دیده بودند ولی روز گذشته آمدند و به تیم کمک کردند. امروز هم هواداران ما را سورپرایز کردند و در حالی که همه می‌دانند شرایطمان خوب نبود، به حمایت از تیم پرداختند.

وی افزود: یک سری بازیکن مثل تیام و جباروف استقلال را سر کار گذاشتند. تا دیروز یکی می‌گفت می‌آیم و یکی می‌گفت نمی‌آیم اما اینجا استقلال است، اگر این بازیکنان نمی‌خواستند بمانند کاش دو هفته قبل می‌گفتند و واقعیت این است که استقلال نیاز به تقویت دارد. 

مدافع استقلال در خصوص اینکه باعث و بانی این مشکلات چه کسی است، گفت: همه دست به دست هم دادند تا این اتفاقات بیفتد. مردم خودشان همه چیز را می‌دانند و لازم نیست من، رحمتی یا منتظری به آنها بگوییم چه کسی باعث این مشکلات است. من به شعارها کاری ندارم، ولی وقتی تیم ما به این مرحله از آسیا رسیده، باید حمایت شود. 

حیدری در خصوص اینکه شایعه شده ابراهیمی از استقلال قرارداد به دلار خواسته است، گفت: اصلاً چنین موضوعی صحت ندارد چون ابراهیمی اصلاً بحث مالی با باشگاه نداشت. او خودش تصمیم‌گیرنده است و یک بازیکن ۳۰ ساله قطعاً خودش برای خودش تصمیم می‌گیرد. 

وی در خصوص اینکه مجید حسینی هم استقلال را رها کرد و رفت گفت: مجید حسینی در جام جهانی بازی کرده و طبیعی بود که برایش پیشنهاد بیاید. من فکر می‌کنم مقصر همه این اتفاقات جام جهانی بود که باعث شد بازیکنان ما جدا شوند (باخنده). 

41258

منبع: خبر آنلاین

1 سال ago

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *