دوست داشتم قهرمانی‌مان درون زمین اتفاق بیفتد

دوست داشتم قهرمانی‌مان درون زمین اتفاق بیفتد


برانکو: دوست داشتم قهرمانی‌مان درون زمین اتفاق بیفتد

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین؛ برانکو ایوانکوویچ  در حاشیه  تمرین عصر امروز (سه‌شنبه)  تیم فوتبال پرسپولیس، در خصوص قهرمانی سوپرجام پرسپولیس گفت: من هنوز به طور رسمی اطلاع دقیقی در این مورد به دست نیاورده‌ام چون در طول روز اینجا مشغول کار هستیم و با باشگاه ارتباط نداشتم و از شما و همکاران‌تان شنیدم. ما خودمان را برای سوپرجام آماده کرده بودیم، کارهای‌مان را کرده بودیم اما خب حالا نمی‌خواهم وارد بحث بازی نکردن استقلال بشوم. این مسئله مربوط به خود آنها است. ما خودمان را برای شروع لیگ آماده می‌کنیم. به بازیکنانم تبریک می‌گویم، اگرچه من دوست داشتم این قهرمانی در زمین فوتبال به دست می‌آمد، چون دوست داریم به صورت ورزشی بجنگیم و قهرمان شویم.

او در خصوص اینکه نظر او درباره تغییر زمان برگزاری سوپرجام چیست و یا احتمال برگزاری این دیدار در آلمان گفت: ما می‌توانستیم حتی در آمریکا یا روسیه این بازی را برگزار کنیم، سوپرجام ایران است نه آلمان. شاید آقای شفر این طور دوست داشته باشند اما من آن طور که می‌دانم سوپرجام ایران است.

برانکو در خصوص احتمال برگزاری سوپرجام در بهمن‌ ماه ادامه داد: در آن ماه زمانی وجود ندارد. جام ملت‌های آسیا، لیگ قهرمانان آسیا در آن تاریخ است، تنها زمان مناسب همین جمعه بود. من نمی‌دانم چرا استقلال مایل بود بازی را عقب بیندازد؟ این مشکل ما نیست.

43257

منبع: خبر آنلاین

1 سال ago

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *