راست گفته باشید بزرگ‌ترین مدیر تاریخ استقلالید آقای فتحی

راست گفته باشید بزرگ‌ترین مدیر تاریخ استقلالید آقای فتحی


راست گفته باشید بزرگ‌ترین مدیر تاریخ استقلالید آقای فتحی

حدود ۲ میلیون دلار و اقلاً ۲۰ میلیارد تومان در خزانه آبی‌ها

میثم بهرامی: حالا دیگر سایت رسمی باشگاه استقلال از قول امیرحسین فتحی اعلام کرده است آبی ها برای انتقال مجید حسینی 600 هزار دلار درآمد داشته است. این پول شامل 400 هزار ددلار پول رضایتنامه و 200 هزار دلار حق رشد است.

رقمی که اگر تحقق پیدا کرده باشد یک دستاورد بزرگ برای مدیریت جدید استقلال است و تنها برای چنین افتخاری می توان فتحی را موفق ترین مدیر 4 دهه گذشته استقلال نامید. اینکه در چنین شرایط سخت مالی از یک رقم 100 هزار دلاری به یک پیروزی بزرگ 600 هزار دلاری رسیده باشد. آن هم تنها برای این نقل و انتقال که از قرارداد بعدی مجید هم با تیم های بزرگتر باز بتواند سهمی ببرد ، دیگر شورانگیز می شود.

این ادعا مطرح شده و حالا استقلال بر اساس قانون شفافیت اطلاعات که این باشگاه و دیگر باشگاه های لیگ برتری به سامانه اش پیوسته اند ، موظف به انتشار این توافق نامه است.

امیر حسین فتحی خودش قبل از همه اعلام کرد که قراردادها و توافقات را به طور شفاف منتشر می کند و حالا سایت استقلال بهتر است این برگه توافق را خیلی شفاف منتشر کند. آبی ها با این 600 هزار دلار ، تقریبا در 6 ماه آینده می توانند همه هزینه هایش را تامین کند. این البته تنها بخشی از درامدهای استقلال می تواند باشد. آبی ها همین حالا 500 هزار دلار از ای اف سی برای صعود های آسیایی شان گرفته اند. 953 هزار دلار به روایتی و 853 هزار دلار به روایتی دیگر ، سهم شان از حضور ملی پوشان این تیم در جام جهانی است و 200 هزار دلار هم که از مامه تیام باید بگیرند. آنها البته می توانند بیش از 250 هزار دلار هم از امید نورافکن حق رشد بگیرند.

جمع جبری این اعداد با قرارداد حدود 20 میلیاردی آبی ها با اسپانسر یعنی استقلال حتی با نرخ پرداختی دلار 4200 تومانی این قدری خواهد بود که هم بدهی های باشگاه پرداخت شود و هم تیم بتواند اقلا امسال از امروز تا پایانش بی دغدغه به کارش ادامه دهد. البته اگر فتحی خیلی روشن این اسناد را منتشر کند و روزهای بعد زیر این گفته ها زده نشود.
43 43

منبع: خبر آنلاین

1 سال ago

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *