سرنوشت معاونت ورزشی استقلال؛ کارشناس نفت رفت، کارشناس برق آمد!

سرنوشت معاونت ورزشی استقلال؛ کارشناس نفت رفت، کارشناس برق آمد!


سرنوشت معاونت ورزشی استقلال؛ کارشناس نفت رفت، کارشناس برق آمد!

ورزش > لیگ برتر – وقتی رزومه پندار توفیقی را نگاه می‌کردیم می‌گفت که کارشناس نفت است و حالا که کارنامه خطیر را نگاه می‌کنیم کارشناس برق است… و حکمی که هر دو گرفتند معاونت ورزشی است.

افشین خماند/ معاون ورزشی در تعریف جهانی آن،یعنی همان چیزی که الان حسن صالح حمیدزیچ در بایرن مونیخ است یا زوبی زارتا در بارسلونا بود یا خورخه والدانو در رئال مادرید می دانید کار آن ها چیست؟مدیران فوتبال معمولا مدیران اقتصادی هستند،مدیر یا معا‌ون ورزشی حلقه واسطه میان این مدیران با کادرفنی هستند،آن ها استراتژی های ورزشی یک باشگاه را تعیین می کنند،این استراتژی ها نه درنفت پیدا می شود ونه دربرق…اینجا معاون‌ورزشی همان است که شانس دارد با بازیکنان عکس یادگاری بیاندازد و لایک های اینستاگرامش را بالا ببرد…در روزمه آقای خطیر برای توجیه این مساله نوشته شده کارشناس ارشد مدیریت فوتبال و حقوق ورزشی از فیفا! دوست من مگر فیفا دانشگاه است که مدرک مستر یا کارشناسی ارشد به کسی بدهد؟تهش یک دوره گذراندی دیگر !
حیف باشگاه استقلال و این همه تاریخش نمی تواند لااقل یک معاون‌ورزشی از میان این همه ملی‌پوش پیداکند تا این نوبت خطیر تایم بیفتد،همان خطیری که با یک ناهماهنگی در آستانه جام جهانی داشت یک بحران بزرگ در تیم ملی ایجاد می کرد،یادتان هست که….کاش متخصصان برق از دانشگاه عظیمی چون شریف الان فکری به حال خاموشی برق می کردند
43 43

منبع: خبر آنلاین

1 سال ago

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *