سرپرست جدید استقلال به ترکیه رفت!/ فتحی مرغ طوفان می‌شود؟

سرپرست جدید استقلال به ترکیه رفت!/ فتحی مرغ طوفان می‌شود؟


سرپرست جدید استقلال به ترکیه رفت!/ فتحی مرغ طوفان می‌شود؟

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین؛ سرانجام فرد مورد نظر مسعود سلطانی فر هدایت استقلال را بر عهده گرفت. امیرحسین فتحی که از قبل جام جهانی توسط وزارت ورزش به هیات مدیره آبی‌ها اضافه شد و از همان زمان استقلال یکباره در بازار نقل و انتقالات هیچ فعالیتی نکرد، پس از 40 روز چالش مدیریتی بزرگ و خشم هواداران ، حالا هدایت استقلال را در دست گرفته است.

او البته خیلی نام ناشناخته ای در فوتبال ایران نیست. اولین سمتش مسئولیت کمیته انضباطی در فدراسیون فوتبال مصطفوی بوده است. بعد ها در بهمن ، برق تهران و عقاب مدیریت کرده که اتفاقا هر سه تیم در دوران او منحل شده اند.

چند سالی دور از فوتبال و در شهرداری تهران بوده است که این روزها برای مدیریتش در آن مجموعه ، از سوی اصلاح طلبان با اتهامات بسیاری روبرو می شود و حالا یکی از چالش های آمدنش به استقلال این است که می گویند چطور مدیری نزدیک به تیم قالیباف که البته سابقه درخشانی هم ندارد ، باید مدیریت تیم محبوب استقلال را برعهده بگیرد.

حتی همشهری ورزشی در جلد امروز خود ، این تصمیم را گامی بزرگ به عقب اعلام کرده و «دور باطل » نام داده است.

در این شرایط امیرحسین فتحی که البته افکار مدیریتی اش بسیار نزدیک به گروه قلعه نویی است و خیلی رابطه ای صمیمی با این مربی پیشین استقلال و نزدیکانش دارد ، بلافاصله پس از گرفتن حکمش راهی استانبول شده تا در کمپ ارتفاع استقلالی ها در 70 کیلومتری این شهر حاضر شود.

او حالا با تیمی روبروست که به لطف سیاست های خود و همکارانش در هیات مدیره باشگاه به گفته کاپیتان پژمان منتظری اصلا تیم نیست. بازیکنانش هر کدام سمتی هستند. درست تمرین نکرده و همه فقط چند به چند ، گوشه ای می نشینند و پچ پچ می کنند. بازیکنان بزرگتر از نگرفتن پول شاکی هستند. خارجی ها قرارداد نبستند و طرفداران خون گریه می کنند.

او که انگار همه این بدبختی ها سر استقلال آمد تا امروز روی صندلی مدیریتی استقلال بنشیند آیا مرغ طوفان آبی ها می شود؟

حالا آیا اعتبار لازم و دستورالعمل اجرایی برای پرداخت ها را بدست می آورد تا بتواند قراردادها را تمدید کند ، پیش پرداخت ها را بپردازد و تیم را از این بحران نجات دهد؟

اگر این اتفاق نیفتد  بی تردید همه عواقب بحران در پیش از سوی هواداران تیم ، بر عهده فتحی و حامیانش برای رسیدن استقلال به این نقطه خواهد بود.

 

4141

منبع: خبر آنلاین

1 سال ago

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *