شب تاریخی سه شیرها با پیکفورد و عالیجناب ساوت گیت

شب تاریخی سه شیرها با پیکفورد و عالیجناب ساوت گیت


شب تاریخی سه شیرها با پیکفورد و عالیجناب ساوت گیت

صعود سرخ ها به نیمه نهایی بعد از 28 سال

 

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین؛ سوئد بدترین بازی اش در جام جهانی را برابر انگلستان تجربه کرد و شکست خورد تا زلاتان ابراهیمویچ شرط بزرگ به دیوید بکام را ببازد و ناچار باشد یک بازی ملی انگلیس را در ورزشگاه ویمبلی و با پیراهن تیم ملی انگلیس تماشا کند و ناچار باشد بین دو نیمه اش فیش&چیپس بخورد!

و جام اینگونه برای وایکینگ های زردپوش به پایان رسید. آنها پشت سد کلاسیک ترین انگلیس تاریخ ماند ند و بد باختند! انگلیس ساوت گیت روزهای باشکوهش را با بردی شیرین در همان 90 دقیقه کار را یکسره کرد. آنها در هر نیمه یک گل زدند و البته کمی بدشانس بودند که استرلینگ نمی خواست ضد حمله های شان را گل کند.

آنها دو بار روی دو کاشته ، دو ضربه سر تماشایی ، به دو گل رسیدند. گل اول را مک گویر پیش تاخته به زیبایی به ثمر رساند و در نیمه دوم و قبل از دقیقه 60 ، دله علی خیلی عالی با ضربه سری زیبا برای تیمش گل زد.

انگلیس در اینجام 8 گل از 11 گل خود را از روی ضربات ایستگاهی زده و 5 بار با سر گلزنی کرده اند. یعنی فوتبالی کاملا انگلیسی.

شاگردان ساوت گیت خیلی شیرین و روی درخشش پیکفورد در دروازه که چند توپ استثنایی را از برگ سوئدی گرفت ، توانست در جمع 4 تیم برتر جام جهانی باشد و سه شیر ها بعد از 28 سال تا اینجای جام پیش بروند. آنها حالا باید منتظر نتیجه بازی کرواسی و روسیه باشند تا رقیب پای فینال شان را بشناسند.

مسابقه ای که می تواند از ساوت گیت در کشورش یک افسانه بسازد.

انگلیسی که خود را صاحب فوتبال می داند و فقط یک قهرمانی در جام های جهانی دارد. این بار آیا سه شیرهای سرخ پوش با مربی جوان و این نسل کم حاشیه شان به تاریخ می پیوندند؟

4141

 

 

منبع: خبر آنلاین

1 سال ago

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *