شفر تکذیب کرد؛نگفتم تیام در تهران است!/برای ستاره سوم استقلال می‌جنگیم

شفر تکذیب کرد؛نگفتم تیام در تهران است!/برای ستاره سوم استقلال می‌جنگیم


شفر تکذیب کرد؛نگفتم تیام در تهران است!/برای ستاره سوم استقلال می‌جنگیم

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین؛وینفرد شفر سرمربی استقلال در نشست خبری پیش از بازی با پیکان گفت:«مامه تیام شب گذشته وارد تهران شده و در حال حاضر نیز در هتل المپیک به سر می برد!قرار است او امشب دیداری را با امیرحسین فتحی سرپرست جدید باشگاه استقلال تهران داشته باشد تا هرچه زودتر قرارداد او را به ثبت رسانده و بتواند برای استقلال بازی کند.باشگاه سه ماه فرصت داشت با تیام قرارداد ببندد. او اکنون در تهران است و باید دید باشگاه چه می کند. فردا بازی داریم و تیام نیست. »

او این را گفت و ادامه داد:«امید ابراهیمی را از دست دادیم. شاید مجید را هم از دست بدهیم. سرور جپاروف را هم شاید از دست بدهم. از این جدایی ها خیلی خوشحال نیستم.فردا بدون خارجی های تیم بازی می کنیم. اما من به بازیکنانم اعتماد به نفس می دهم.»

شفر خطاب به هواداران گفت:« ما دوباره از اول شروع می کنیم. می خواهم با هواداران صحبت کنم. هواداران باید یار دوازدهم ما باشند و بیشتر از قبل به آنها نیاز داریم. آنها باید این شانس و اجازه را به بازیکنان جوان تیم بدهند تا اشتباه کنند و باید به آنها کمک کنند تا روز به روز بهتر شوند و سپس برای کسب نتایج بهتر شانس خواهیم داشت. اردوی تدارکاتی ما بسیار خوب بود. هتل، غذا، زمین تمرین و بازی های دوستانه خوبی داشتیم و همه بازیکنان مانند فصل گذشته با تمام توان در تمرینات شرکت کردند. یک مربی بدنساز بسیار خوب از آلمان آوردیم و سطح آمادگی جسمانی بازیکنان را بالا آورد اما اکنون دوباره از صفر شروع می کنیم. فردا بدون بازیکنان خارجی آغاز خواهیم کرد. این اعتماد به نفس و اطمینان را به بازیکنان می دهم که پشت تیم و بازیکنان جوان هستم و هنوز مشخص نیست کدام بازیکنان فردا در ترکیب قرار خواهند داشت. بعد از این نشست خبری برای ثبت قراردادها می رویم و امیدوارم همه چیز به خوبی انجام شود.»

سرمربی آبی های پایتخت ادامه داد:«این شرایط برای من عجیب و جدید نیست و در گذشته نیز این موضوع را در باشگاه های دیگر تجربه کردم اما اکنون نمی توانم به بازیکنانم بگویم برای قهرمانی شانس داریم. این باعث می شود یک فشار زیادی روی بازیکنان ما ایجاد شود. ما به دنبال بازیکنان جدید هستیم اما باور کنید که راحت نیست. شرایط تیام را نمی دانم. فکر می کنم در چند روز آینده جواب قطعی را بدهد اما کنون نمی دانم چه وضعیتی دارد. باشگاه 3 ماه برای تمدید قرارداد تیام فرصت داشت و فردا بازی داریم و تیام اینجا نیست. مدیران باشگاه تغییر کردند و مدیران جدیدی امدند و در آینده اتفاقات خوبی رخ خواهد داشت اما این زمانی ممکن است که همه با هم کار کنند و با یک هدف مشترک جلو بروند. مطمئن هستم این اتفاق رخ می دهد اما اکنون یک سری مشکلات داریم. دوباره از هواداران درخواست می کنم که تیم خود را حمایت کنند. بهترین هواداران را داریم و امیدوارم فردا شروع خوبی داشته باشیم اما کار سختی داریم.«

خبرنگاری از شفر درباره جذب هافبک آلمانی سوال کرد که او این واکنش را نشان داد:«چند هفته قبل از سوی باشگاه اعلام شد که من لیست بازیکنان خارجی را ندادم اما من این لیست را دادم و نام او در لیست حضور داشت و نیومائر در این لیست بود.یک چیز دیگر درباره بویان بگویم.فکر می کنم بویان باز نگردد. وریا غفوری نیز در کنار دکتر نوروزی حضور داشت و قبل از تمرین امروز با دکتر نوروزی صحبت می کنم و امیدوارم بتواند بازی کند. دیروز در تمرین حضور نداشت و امیدوارم امروز به تمرین بیاید تا ببینیم شرایط چگونه می شود.»

شفر در ادامه به تغییرات زیاد در خط میانی اشاره کرد و ادامه داد:«یک مشکلی که وجود داشت و اکنون باید درباره آن صحبت کنیم. در لیگ قهرمانان فوق العاده بودیم، در لیگ خوب بازی کردیم و قهرمان حذفی شدیم. بازیکنانی مانند نورافکن، ابراهیمی، مجید حسینی و حتی چشمی و همه بازیکنان روز به روز بهتر شدند. این موضوع برای تیم ملی خوب بود و امید ابراهیمی بهترین بازیکن تیم ملی شد. مجید حسینی بهترین دفاع ایران بود و روزبه چشمی نیز بازی کرد و مصدوم شد. به همین دلیل باشگاه های دیگر بهترین بازیکنان ما را خواستند. طبیعی بود که امید ابراهیمی وقتی بهترین هافبک تیم ملی و استقلال بود و حالا باید برابر السد قطری به میدان برویم، فوتبال قطر خوشحال است که ابراهیمی در قطر است و در استقلال نیست و السد نیز از این موضوع خوشحال است.
باید ببینیم شرایط مجید حسینی چگونه خواهد بود و او با ما قرار داد دارد. من به مدیرعامل گفتم که او باید اینجا بماند و یا باشگاهی که او را می خواهد باید پول زیادی بپردازد. او بازیکنی 22 ساله و با آینده است و نباید اجازه بدهیم این بازیکن با رقم ناچیز به باشگاه دیگری برود. وقتی شما در یک باشگاه خوب بازی کنید، باشگاه های دیگر به دنبال شما می آیند. ابراهیمی بازیکن آزاد بود و رفت اما حسینی قرارداد دارد. برای ابراهیمی بهترین آرزوها را دارم. او در 10 ماه حضور من خوب بازی کرد و فرمانده تیم ما بود و جایزه ای که در مراسم بهترین ها گرفت، حق او بود. قبلا گفته بودم که بهترین بازیکنان ایران در جام جهانی، بازیکنان داخلی و لیگ برتری بودند و امیدوارم شما نیز همین را دیده باشید.»

شفر ادامه داد:«ما صیادمنش جوان را داریم و باید کمک کنیم بالا و بالاتر برود. استقلال یکی از بزرگترین تیم ها است و وقتی یک مهاجم جوان به این تیم می آید با شرایط ان کنار بیاید. ما باید بازیکنانی که از باشگاه های کوچکتر می آیند را برای بازی های سخت و بزرگ آماده کنیم. بازیکنان زیادی در تیم من آمدند و سپس بازیکنان ملی شدند اما همه چیز قدم به قدم بود. نمی توانم اکنون به صیاد منش بگویم به زمین برو و بازی کن. ما برای آینده به او نیاز داریم. ما در قبال او مسئولیت داریم. درباره الحاجی گروه چیزی ندارم که بگویم.»

خبرنگاری دوباره از او درباره تیام سوال کرد که او این واکنش را نشان داد:«
من نگفتم او در تهران است. گفتم او در هتل المپیک است. شاید نیویورک و یا شاید رم. می توانم به شما شماره هتل المپیک را بدهم تا جست و جو کنید.»

 

 

 

251 41

منبع: خبر آنلاین

1 سال ago

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *