شماره یک پرسپولیس دوباره وسوسه شد رضایتنامه بگیرد

شماره یک پرسپولیس دوباره وسوسه شد رضایتنامه بگیرد


شماره یک پرسپولیس دوباره وسوسه شد رضایتنامه بگیرد

روزنامه خبرورزشی نوشت: شاگردان برانکو پنج‌شنبه شب گذشته دراولین دیدار خود در لیگ هجدهم برابر پدیده مشهد به برتری یک بر صفر رسیدند. پرسپولیس در این دیدار با سیمایی متفاوت ظاهر شد که از فصل گذشته نفراتی همچون فرشاد احمدزاده، محسن مسلمان، وحید امیری، صادق محرمی و البته مهدی طارمی را در اختیار نداشت.

این در حالی بود که با نظر برانکو گلر ملی‌پوش پرسپولیس علیرضا بیرانوند هم روی نیمکت نشست تا بوژیدار رادوشوویچ در این دیدار فیکس بازی کند. تصمیمی که تعجب همه پرسپولیسی‌ها را در شروع بازی به دنبال داشت، اما در ادامه عملکرد خوب سنگربان کروات باعث امیدواری برانکو شد.

جالب‌تر می‌شود وقتی بدانید یک نفر دیگر هم از درخشش بوژیدار رادوشوویچ خوشحال شده است؛ او کسی نیست جز علیرضا بیرانوند! لطفاً تعجب نکنید! نیمکت‌نشینی برای هیچ بازیکنی خوشایند نیست، اما اگر این بازیکن با پیشنهادات وسوسه‌انگیز اروپایی مواجه شده باشد و باشگاه به دلیل نداشتن جانشین مناسب با این جدایی مخالفت کند، درخشش رقیب می‌تواند خوشحال‌کننده هم باشد! علیرضا بیرانوند هم از این قاعده مستثنی نیست.

دروازه‌بان شماره یک تیم ملی پس از درخشش در جام جهانی و مهار ضربه پنالتی کریستیانو رونالدو با پیشنهادات خوبی از طرف تیم‌های ایتالیایی، اسپانیایی، اوکراینی و ترکیه مواجه شد، اما با توجه به اینکه تا سال ۱۴۰۰ با پرسپولیس قرارداد داشت نتوانست رضایتنامه اش را از مسئولان این باشگاه بگیرد.

بیرانوند در چند نوبت به دفتر حمیدرضا گرشاسبی سرپرست باشگاه پرسپولیس هم مراجعه کرد ولی با مخالفت او و اعضای هیئت‌مدیره مواجه شد. گلر ملی‌پوش پرسپولیس پس از مذاکرات متعدد بالاخره رضایت داد به مدت نیم‌فصل بماند و بعد برود! این در شرایطی است که معمولاً تیم‌های اروپایی در نقل و انتقالات نیم‌فصل دروازه‌بان نمی‌خرند یا حداقل از آسیا گلر نمی‌گیرند و خود بیرانوند هم این موضوع را به خوبی می‌داند.

با این وجود سنگربان خرم‌آبادی چاره‌ای جز تمکین نداشت و در پرسپولیس ماند هرچند در اولین دیدار تیمش در لیگ هجدهم روی نیمکت نشست.

در همین راستا شنیدیم علیرضا بیرانوند از درخشش بوژو خوشحال شده است. او هم‌اکنون جدا از پیشنهادات ذکر شده، دو پیشنهاد خوب از بشیکتاش ترکیه و یک تیم انگلیسی دارد. تیم انگلیسی در لیگ برتر این کشور است و حضور علیرضا بیرانوند می‌تواند اتفاق خیلی خوبی باشد، اما باید دید باشگاه پرسپولیس با جدایی گلر ملی‌پوش خود موافقت می‌کند یا نه!

هرچه هست، به نظر می‌رسد با درخشش بوژیدار رادوشوویچ پروژه درخواست جدایی و رضایتنامه علیرضا بیرانوند دوباره کلید خورده باشد!

43503

منبع: خبر آنلاین

1 سال ago

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *