شما یک نفر دلت برای فوتبال نسوزد آقای مصطفوی!

شما یک نفر دلت برای فوتبال نسوزد آقای مصطفوی!


شما یک نفر دلت برای فوتبال نسوزد آقای مصطفوی!

آریا صالحی:باز آب فوتبال ملی گل آلود شد داریوش مصطفوی راه افتاد و حرف زد! انگار یادش رفته او کیست و چه خاطراتی از حضورش در فوتبال‌مان داریم. هنوز برای خود خاطراتی می گوید که خیلی هایش اصلا با واقعیت انطباق ندارد. او که هنوز همه یادشان هست چطور وقتی دچار بیماری قلبی شد و از کنار تیم ملی کنار رفت، تیم ملی 98 توانست به جام جهانی صعود کند، همان زمان هم با حرف هایی که درباره دادن فرش به هاوه لانژ و بخشیده شدن کارت های زرد ملی‌پوشان زده بود، سوژه ای شد برای فوتبال‌مان.

همان حرف ها و ناآشنایی مطلق محمد علی آبادی در سال اول حضورش در ورزش، سبب شد بیاید و برود دیدن مدیر وقت ورزش کشور بعد از جام جهانی 2006 و با گفتن اینکه در 20 دقیقه قدر تمام زندگی اش از علی آبادی نکات فوتبالی یاد گرفته، دبیر فدراسیون فوتبال شود و بعد با گفتن فیفا هیچ غلطی نمی کند و برانکو باید در تهران محاکمه شود ، کاری کرد که هم فوتبال ملی‌مان تعلیق شود بعد از جدایی محمد دادکان و هم با شکایت بی دلیلش از برانکو سبب شد هم 400 هزار دلار به این مربی غرامت پرداخت شود و هم او ده درصد از پاداش صعود تیم ملی به جام جهانی را از ایران بگیرد!

چیزی که خود برانکو بی‌خیالش شده بود و گمان می کرد با ماجرای مالیاتش صاف می شود!

او البته کارنامه ای درخشان‌تر از این هم در سیاه‌ترین فصل ممکن در پرسپولیس یک دهه گذشته داشت و تیم پر هزینه اش فقط کابوس برای هواداران باقی گذاشت!

حالا او دوباره آمده و این بار در جمایت از برانکو حرف می زند تا برای خود محبوبیتی بخرد. آقای مصطفوی کاش شما یک نفر سکوت کنید و بگذارید بقیه اهالی فوتبال نگران فوتبال ملی‌مان باشند. شما پیش از این دلسوزی های‌تان را به صورت عملی نشان‌مان داده اید.

لحظه ای فقط به این فکر کنید که مردم این قدرها هم حافظه تاریخی‌شان ضعیف نیست و شاید باشند افرادی که هنوز هنرنمایی های‌تان یادشان مانده است!

41258

منبع: خبر آنلاین

1 سال ago

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *