شکایت از رئیس فدراسیون فوتبال اسپانیا به اتهام استفاده شخصی از اموال سازمانی

شکایت از رئیس فدراسیون فوتبال اسپانیا به اتهام استفاده شخصی از اموال سازمانی


شکایت از رئیس فدراسیون فوتبال اسپانیا به اتهام استفاده شخصی از اموال سازمانی

به گزارش تسنیم و به نقل از سایت رادیو کادناسر اسپانیا، قاضی دادگاه شعبه ششم شهر والنسیا، پرونده‌ای را برای رسیدگی به اتهام وارده شده به لوئیس روبیالس رئیس فدراسیون فوتبال اسپانیا به جریان انداخت.

روبیالس که با تصمیم جنجالی‌اش برای اخراج خولن لوپتگی، سرمربی تیم ملی اسپانیا در آستانه جام جهانی 2018 از سوی برخی مورد انتقاد واقع شد، متهم است که 3 سال پیش به در دوران فعالیتش به عنوان رئیس اتحادیه فوتبالیست‌های حرفه‌ای اسپانیا، از پول این مؤسسه استفاده شخصی کرده و بخشی از هزینه مرمت و بازسازی خانه‌اش را پرداخته است.

شخصی که روبیالس متهم کرده است، میگل آنخل گالا، رئیس مرکز ملی حمایت از سرمربیان فوتبال اسپانیا است که در انتخابات اخیر ریاست فدراسیون فوتبال اسپانیا رقیب روبیالس بود. او مدعی شده که روبیالس بخشی از هزینه بازسازی خانه‌اش که رقمی بالغ بر 120 هزار یورو بوده با ساخت و پاخت با معماری که خانه او را مرمت کرده – شخصی به نام یاسمینا ایدماچد – پرداخته است.

طبق ادعای گالان، روبیالس به ایدماچد گفته پروژه بازسازی ساختمان اتحادیه فوتبالیست‌ها را به او می‌دهد و برای او حق‌الزحمه‌ای از حساب این مؤسسه در نظر می‌گیرد که بدهی شخصی خودش به او را هم جبران کند. به این ترتیب روبیالس صورت‌حسابی را به اتحادیه فوتبالیست‌های حرفه‌ای اسپانیا ارائه می‌کند که هزینه بازسازی ساختمان این موسسه در آن 28 هزار و 593 یورو قید شده که 40 درصد بیش از هزینه واقعی تمام شده این پروژه بوده است.
43 43

 

منبع: خبر آنلاین

1 سال ago

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *