علیپور امیدوار به تکرار گلزنی در افتتاحیه

علیپور امیدوار به تکرار گلزنی در افتتاحیه


به گزارش “ورزش سه”، مهاجم 23 ساله تیم پرسپولیس این فصل امید اول سرخ ها در خط حمله به شمار می رود و هواداران این تیم موفقیت در لیگ هجدهم را بدون درخشش او متصور نیستند. البته شاید چنین فرضیه ای در خصوص فقدان مهدی طارمی هم وجود داشت اما فصل گذشته آلترناتیوی همچون علیپور در تیم پرسپولیس بود که این فصل نیست.

 

علیپور فصل گذشته را با گلزنی به نفت تهران در بازی سوپرجام آغاز کرد. وقتی که پاس استثنایی محسن مسلمان را به زیبایی وارد دروازه کرد و در روز قهرمانی سوپرجام، برای تیمش گل زد.

 

او در لیگ پانزدهم نیز توانسته بود مقابل تیم پدیده در هفته اول لیگ برتر گلزنی کند. علیپور در آن مسابقه سانتر زیبای هادی نوروزی را ماهرانه وارد دروازه روشنگر کرد تا تیمِ پرامید برانکو لیگ را با گل زود هنگام شروع کند.

 

حال باید دید مهاجم شماره 70 سرخ ها می تواند بار دیگر در ابتدای لیگ  گلزنی کند یا خیر.

 

 

پرسپولیسی ها در سه فصل عنوان آقای گلی را با درخشش مهدی طارمی و علی علیپور همواره در چنگ خود دیده اند و شاید انتظار دارند علیپور نیز همچون طارمی 2 بار آقای گل شود.

 

برای پرسپولیس که از نقل و انتقالات محروم است، نخستین بازی لیگ می تواند بسیار حیاتی باشد و برای علیپور که فشار نسبتا زیادی را تحمل می کند نیز بازی اول حساسیت های ویژه ای دارد؛ بنابراین ایده آل ترین اتفاق برای پرسپولیس پیروزی مقابل پدیده در مشهد با گلزنی علی علیپور است.

 

43 43

منبع: خبر آنلاین

1 سال ago

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *