فتحی: پرچم استقلال همیشه بالاست

فتحی: پرچم استقلال همیشه بالاست


فتحی: پرچم استقلال همیشه بالاست

ورزش > لیگ برتر – سرپرست باشگاه استقلال می‌گوید که این استقلال می‌تواند با ترکیب بازیکنان جوان و با تجربه بهترین روزها را رقم بزند.

به گزارش سایت باشگاه استقلال: سرپرست جدید باشگاه استقلال در خصوص آخرین مسایل این باشگاه صحبت هایی را مطرح کرد که در ادامه می آید:
امیر حسین فتحی ابتدا در خصوص دیدار روز گذشته مقابل پیکان گفت: باید به بازیکنان و کادر فنی خسته نباشید بگویم. استقلال در همه دقایق بازی تیم برتر زمین بود و شایستگی کسب 3 امتیاز را داشت. به خصوص در نیمه دوم که فرصت های بیشتری داشتیم و میتوانستیم به 3-2 گل هم برسیم که با بدشانسی به این طور نشد. نکته قابل توجه این که تیم حریف موقعیتی هم روی دروازه ما نداشت و اینها در حالی اتفاق افتاد که تیم ما نسبت به فصل گذشته جوان شده و در همین دیدار هم بازیکنانی در ترکیب استقلال به زمین رفتند که زیر 20 سال داشتند.
او افزود: من به این استقلال بسیار امیدوارم و دلم روشن است. استقلال ترکیبی از بازیکنان جوان باانگیزه و باتجربه های کاربلد است که با درایت و اندیشه های کادر فنی می توانند بهترین روزها را رقم بزنند. استقلال همواره استقلال است و پرچمش بالاست. درست است که تیم نسبت به فصل گذشته دچار تغییرات قابل توجهی شده اما هم من و هم هواداران عزیز ایمان دارند که استقلال میتواند خالق بهترین روزها و بهترین نتایج باشد. ما باید به تیممان اطمینان و ایمان داشته باشیم.
سرپرست باشگاه استقلال با اشاره به تغییرات صورت گرفته در این تیم اظهار داشت: درخواست من از هوادارانمان این است که مروری روی لیست نفرات جداشده از تیم داشته باشند، امید ابراهیمی و امید نورافکن تصمیم گرفتند به باشگاههای دیگری بروند، تیام هم میخواهد راهی باشگاه دیگری شود که البته باید از ما رضایتنامه بگیرد، سرور چپاراف هم در جایی دیگر به فوتبالش ادامه می دهد، سید مجید حسینی هم دنبال جدایی است، داریوش شجاعیان و محسن کریمی هم دچار مصدومیت شده اند. طبیعی است که با این همه تغییرات ناخواسته، تیم جدید برای هماهنگی نیاز به زمان داشته باشد. نقش و اهمیت هواداران عزیز استقلال هم به عنوان صاحبان و سرمایه های اصلی باشگاه، در حال حاضر مهمتر از هر زمان دیگری است. بدون تردید حمایت و انرژی مثبت هواداران میتواند بهترین اتفاق ممکن و بزرگترین کمک برای تیم باشد. همه تلاش کادر مدیریتی باشگاه فراهم آوردن مطلوب ترین شرایط برای تیم است. براساس لیست آقای شفر هم در حال مذاکره با چند بازیکن ایرانی و خارجی هستیم تا در اولین فرصت به تیم اضافه شوند.
فتحی در پایان گفت: اتحاد، همدلی و حمایت در کنار کار شبانه روزی و سخت میتواند استقلال را به روزهایی برساند که همه ما میخواهیم، روزهایی که باعث غرور و شادی هواداران عزیز گردد.
43 43

منبع: خبر آنلاین

1 سال ago

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *