مجید جلالی:بازی ما با استقلال را لوث نکنید!

مجید جلالی:بازی ما با استقلال را لوث نکنید!


مجید جلالی در نشست خبری پیش از دیدار تیم‌های استقلال و پیکان در هفته نخست لیگ برتر, اظهار داشت: ما می‌خواهیم با ذهن خوب و باورهای قوی لیگ را شروع کنیم. با اینکه هفت هشت بازیکن از تیم ما جدا شده‌اند، اما به نتایج‌مان در فصل جاری خیلی امیدواریم. ما می‌توانیم سال خوبی به نسبت فصل گذشته داشته باشیم.

وی با اشاره به دیدار فردای تیمش مقابل استقلال اشاره کرد و افزود: بچه‌های ما می‌خواهند مقابل استقلال متفاوت باشند و فردا خواهیم دید که چه بازی انجام می‌دهند. ضمن اینکه به هیچ وجه اسیر فضاسازی‌های استقلال نمی‌شویم. این موضوع را به تیمم هم گفته‌ام. استقلال تیم کوچکی نیست که کیفیتش با جدایی دو سه بازیکن پایین بیاید. فصل گذشته و در هفته بیست‌ونهم مقابل همین استقلال هفت بازیکن اصلی‌مان را نداشتیم، ولی همه دیدند که چقدر خوب بازی کردیم. بازی تا دقیقه 94، با تساوی 2 – 2 پیش می‌رفت و تنها به خاطر یک اشتباه شکست خوردیم.

سرمربی تیم فوتبال پیکان خاطر نشان کرد: اگر استقلال در یک بازی چنین شرایطی دارد، من 30 سال است که با چنین شرایطی کار می‌کنم. فردا خواهید دید اکثر قریب به اتفاق بازیکنان استقلال بازی خواهند کرد، بنابراین سعی نکنید بازی را لوث کنید!

 

 

251 41

 

منبع: خبر آنلاین

1 سال ago

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *