مجید جلالی:دو تا بازیکن استقلال رفته ، ببین چه کردند؛من 7 تا بازیکن از دست دادم!

مجید جلالی:دو تا بازیکن استقلال رفته ، ببین چه کردند؛من 7 تا بازیکن از دست دادم!


مجید جلالی:دو تا بازیکن استقلال رفته ، ببین چه کردند؛من 7 تا بازیکن از دست دادم!

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین؛ مجید جلالی در دیدار اول مقابل استقلال شفر که بازیکنان زیادی از دست داده توانست یک مساوی کسب کند. سرمربی پیکان پس از این بازی با اشاره به بازیکنانی که در فصل نقل و انتقالات از دست داده گفت: استقلالی ها چند بازیکن از دست داده اند ببینید چه می کنند؛ الان من سال سومی است که در پیکان هستم اگر یارهای خودمان را حفظ می کردم الان بهترین تیم بودیم. سه یار فصل اول از بهترین های تیممان از دست دادیم و هفت یار فصل قبل. بالاخره ما از نظر بودجه در رتبه های پایین جدول هستیم و ما باید بسازیم تا تیم های قوی تر و پولدارتر ببرند.

او همچنین در پاسخ به سوال عادل فردوسی پور درباره سروش رفیعی که به این باشگاه نزدیک شد اما در نهایت نتوانست با آن به توافق برسد گفت: سروش آمد و با من هم صحبت کرد اما واقعا بودجه ای که باشگاه برایش در نظر گرفت مناسبش نبود. نمی دانم  از فولاد چقدر گرفته ولی چیزی که باشگاه ما برایش در نظر گرفت خیلی کم بود.

مجید جلالی در ادامه درباره قراردادهای بازیکنانش گفت: ما چهار بازیکن بالای 600 تومن داریم که بین 600 تا 700 میلیون تومان گرفته اند؛ بقیه همه سیصد، چهارصد تومان گرفتند. من اصلا خودم هم به سروش گفتم که بضاعتمان محدود است و نمی توانیم تو را داشته باشیم.

او در پایان درباره بازی با یک مهاجم گفت: الان در شروع ما بازی های سنگینی داریم با سایپا و سپاهان بازی داریم و مجبوریم همینطور بازی کنیم ولی این امکان هست که در ادامه تصمیم دیگری بگیریم و شیوه کارمان را تغییر دهیم.او در این مصاحبه با عادل فردوسی پور گفت:ببینید امروز فقط دو بازیکن استقلال رفتند ، چه اعتراضی داشتند. ما 7 بازیکن مان را از دست دادیم. ما چه بگوییم؟


41258

منبع: خبر آنلاین

1 سال ago

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *