مدعی نخست قهرمانی لیگ برتر از نگاه بازیکن تازه وارد سپاهان

مدعی نخست قهرمانی لیگ برتر از نگاه بازیکن تازه وارد سپاهان


مدعی نخست قهرمانی لیگ برتر از نگاه بازیکن تازه وارد سپاهان

ورزش > لیگ برتر – مهدی کیانی هافبک جدید باشگاه سپاهان اصفهان معتقد است این تیم باید به عنوان مدعی اصلی قهرمانی در فصل هجدهم شناخته شود.

به گزارش خبرگزاری خبر آنلاین مهدی کیانی گفت: «سپاهان برای قهرمانی، هیچ چیزی کم ندارد. پر مهره ترین تیم ایران هستیم و در هر پست، حداقل دو مهره عالی داریم. من فکر می کنم امسال همان سالی است که هواداران سپاهان منتظرش بودند. در کنار هم می توانیم همه رکوردها را جابجا کنیم چون در اصفهان همه چیز برای کسب قهرمانی و موفقیت های دیگر دیده می شود.» کیانی اضافه کرد: «امیدوارم سایر تیم ها به خصوص تراکتورسازی به خاطر هوادارانش در شرایط خوبی قرار داشته باشند. لیگ این فصل با وجود سپاهان، تراکتورسازی، استقلال، پرسپولیس و سایر تیم هایی که برای کسب موفقیت می خواهند فصل را آغاز کنند، جذاب خواهد شد اما مطمئنا اصلی ترین گزینه قهرمانی، ما هستیم و برای رسیدن به ششمین قهرمانی سپاهان از هیچ تلاشی دریغ نمی کنیم.»

این بازیکن در نهایت گفت: «شور و اشتیاق خاصی در تیم ما برای شروع فصل دیده می شود. بازیکنان باتجربه زیادی داریم و در کنار آنها، بازیکنان جوان هم انرژی و اشتیاق خوبی با خود به تمرین می آورند. امیدوارم در راه کسب قهرمانی تیم مان اتفاقی رخ ندهد. سپاهان برای تکرار قهرمانی هایش، چند سالی صبر کرده و می خواهیم در همین فصل، دوباره کار را تمام کنیم.»

 

251 41 

منبع: خبر آنلاین

1 سال ago

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *