مهم ترین بازی را بردیم و ترسی از آینده نداریم

مهم ترین بازی را بردیم و ترسی از آینده نداریم


برانکو: مهم ترین بازی را بردیم و ترسی از آینده نداریم

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین؛ پرسپولیس موفق شد فصل جدید لیگ برتر را با برد 1-0 مقابل پدیده آغاز کند. بعد از پایان این دیدار، برانکو ایوانکویچ سرمربی کروات سرخ ها در کنفرانس خبری پس از بازی حاضر شد و پاسخگوی سوالات خبرنگاران بود.

برانکو در ابتدا گفت:« ما به بهترین نحو فصل را شروع کردیم. به بازیکنان تبریک می‌گویم. ما مهمترین بازی خود را بردیم. واقعاً خوشحالم به خاطر این همه هواداری که آمدند و حمایت‌مان کردند. آنها می‌دانند که ما به حمایت‌شان نیاز داریم و این برد بهترین هدیه به هواداران بود. ما اراده خوبی برای برد داشتیم و به جرأت می‌گویم تیم‌های بزرگ در مشهد به سختی از سد پدیده عبور می‌کنند. امروز هم یک بازی سخت و جنگنده را از سوی هر دو تیم شاهد بودیم. به بازیکنانم بابت نمایشی که ارائه کردند تبریک و خسته نباشید می‌گویم.»

برانکو ادامه داد:« ر بخش اول نیمه دوم این ما بودیم که بازی را تحت کنترل داشتیم. پدیده تیم خوبی است و چون چیزی برای از دست دادن نداشتند، برای همه و هیچ چیز تلاش کردند. طبیعی است ما هم برای حفظ نتیجه عقب‌نشینی کنیم و آنها حمله کنند. تا زمانی که من باشم، پرسپولیس دفاعی بازی نخواهد کرد.»

سرمربی پرسپولیس در مورد ورزشگاه امام رضا گفت:« به شهردار مشهد خسته نباشید گفتم و این را بیان کردم که ورزشگاه شما، امکاناتش، سالن نشست خبری و همه چیزش عالی است. مشهد به چنین ورزشگاهی نیاز داشت. اساساً برای ایرانی‌ها مشهد شهر بسیار مهمی است. به نظرم فقط می‌شد یک مقدار از چمن ورزشگاه ایراد گرفت که می‌شود آن را هم بهتر کرد.»

برانکو در خصوص نقش هواداران تیمش گفت:« این مسئله را هواداران ما هم می‌دانند که چقدر حمایت آنها در این زمینه برای ما اهمیت دارد. واقعیت این است که ما چهار بازیکن اصلی فصل گذشته خود را برای این فصل نداشتیم و اگر مسلمان را هم به آنها اضافه کنیم، پنج نفر می‌شوند. منظورم از چهار نفر بیرانوند هم بود که نمی‌توانست در این مسابقه بازی کند. البته من به تمام نفراتم اعتماد کامل دارم.»

برانکو در بخش پایانی صحبت هایش گفت:« کار خیلی سخت است اما در کنار این هواداران و حمایتی که می‌شود، می‌توان امیدوار بود و از آینده هیچ ترسی ندارم.»

 

254 41

منبع: خبر آنلاین

1 سال ago

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *