هواداران استقلال اصلا نگران وضعیت تیم نباشند/ غفوری در استقلال می‌ماند

هواداران استقلال اصلا نگران وضعیت تیم نباشند/ غفوری در استقلال می‌ماند


افتخاری: هواداران استقلال اصلا نگران وضعیت تیم نباشند/ غفوری در استقلال می‌ماند

به گزارش پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان، رضا افتخاری، مدیرعامل استقلال پس از نشست با هواداران حاضر در وزارت ورزش اظهار داشت: به هواداران استقلال تأکید کردم که اصلاً نگران نباشند و خواسته‌های آنها برآورده خواهد شد، اما اجازه بدهند در یک فضای همراه با آرامش شرایط مطلوب را برای باشگاه رقم بزنیم. به آنها گفتم که اگر کار را به ما سپردید، اجازه بدهید در یک فضای همراه با آرامش شرایط را به خوبی برای تحقق خواسته‌های به حق شما ادامه دهیم.

وی با بیان اینکه برنامه‌های مختلفی را به منظور آماده‌سازی تیم استقلال برای حضور پرقدرت در لیگ برتر و همچنین ادامه رقابت‌های لیگ قهرمانان آسیا تدارک دیده است، تصریح کرد: نتایج این برنامه‌ها و فرآیندهای مختلفی را که دنبال می‌شود، به زودی اعلام خواهیم کرد و به هواداران اطمینان می‌دهم خواسته‌های آنها برآورده می‌شود.

مدیرعامل استقلال مذاکرات با بازیکنان مورد نظر را یکی از برنامه‌های مهم این باشگاه برای حضور پرقدرت استقلال در رقابت‌های پیش رو مورد تأکید قرار داد و گفت: واقعیت آن است که برای مذاکرات بازیکنان آنچه اهمیت دارد حفظ منافع باشگاه و بازیکنان است و به هیچ وجه صلاح نیست که در حین مذاکرات اطلاع‌رسانی صورت گیرد، اما قطعاً پس از پایان هر مذاکره و فرایندی که منجر به انعقاد قرارداد شود، بلافاصله اطلاع‌رسانی می‌کنیم و سایت باشگاه هم منبع رسمی اخبار این باشگاه است که هواداران می‌توانند اخبار صحیح را از طریق سایت دنبال کنند.

افتخاری در خصوص آخرین وضعیت بازیکنانی که با استقلال قرارداد بسته‌اند، گفت: همین امروز صبح، جلسه نهایی با وریا غفوری برگزار شد و حضور این بازیکنان در استقلال استمرار خواهد داشت. این بازیکن تعصب خاصی به استقلال دارد و به ما اعلام کرد در ایران به جز استقلال در تیم دیگری بازی نخواهد کرد. از طرفی مذاکرات با تیام، جبارف و امید ابراهیمی ادامه خواهد داشت.
43 43

 

منبع: خبر آنلاین

1 سال ago

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *