واکنش پرسپولیسی‌ها به شایعات درباره قرارداد ۴.۵ میلیاردی سروش

واکنش پرسپولیسی‌ها به شایعات درباره قرارداد ۴.۵ میلیاردی سروش


واکنش پرسپولیسی‌ها به شایعات درباره قرارداد ۴.۵ میلیاردی سروش

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، گفته می شود سروش رفیعی برای قرارداد جدیدش از باشگاه پرسپولیس 4.5 میلیارد تومان دریافت می‌کند.

باشگاه پرسپولیس هم به این شایعه واکنش نشان داد و اعلام کرد: «باشگاه پرسپولیس با وجود تمام مشکلاتی که برای قهرمان ایران و تکرار این قهرمانی وجود دارد، تمام تلاش خود را برای در اختیار داشتن یک تیم قدرتمند به کار بسته است. از جمله این اقدامات فعالیت مثمرثمر در فصل نقل و انتقالات بود که در جریان آن جذب سروش رفیعی یکی از خریدهای خوب این فصل نقل و انتقالات لیگ برتر به حساب می‌آید.

در این ارتباط طی روزهای گذشته شاهد درج شایعات و اخبار غیر موثقی بودیم که رقم این انتقال را 4.5 میلیارد تومان اعلام کرد.این خبر در شرایطی منتشر شد که پیش از این اخباری را در مخالفت باشگاه با پرداخت چنین ارقامی اعلام کرده بودند. سیاست و اصول باشگاه در این ارتباط مشخص است. باشگاه پرسپولیس ضمن تکذیب شدید پرداخت رقم یاد شده، اعلام می‌دارد؛ انتشار اخباری از این دست را با توجه به روشن بودن آثار سوء آن، روی انسجام داخلی یک تیم ورزشی و ایجاد موج روانی علیه آنها، اقدام علیه منافع پرسپولیس و هوادارانش، فریب افکار عمومی و ایجاد دو دستگی می‌داند…»

252 43

منبع: خبر آنلاین

1 سال ago

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *