وایکینگ‌ها هفتمین تیم از ۸ تیم نهایی جام جهانی!

وایکینگ‌ها هفتمین تیم از ۸ تیم نهایی جام جهانی!


وایکینگ‌ها هفتمین تیم از ۸ تیم نهایی جام جهانی!

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین؛ جدال دو تیم سوئد و سئویس به سود وایکنیگ های زرد پوش به پایان رسید تا سوئدی ها در سن پطرزبورگ تا خود صبح بزنند و بکوبند و جشن بگیرند.

ایمل فورسبرگ ستاره سوئدی در دقیقه 66 بازی با شوتی از پشت محوطه جریمه که با برخورد به پای دفاع سوئیس وارد دروازه شد ، گل پیروزی تیمش را به ثمر رساند تا شاگردان مارتین اولسن به جمع 8 تیم نهایی صعود کنند و منتظر برنده بازی کلمبیا با انگلستان باشند. آنها که در گروه شان هم به شایستگی صعود کرده بودند و مانع از صعود آلمان بودند ، حالا در غیاب زلاتان بزرگ ، روزهای باشکوهی در جام جهانی را پشت سر می گذارند. سوئدی ها در روزی به برتری رسید که در مجموع بازی توانست بهتر زا تیم پرستاره سوئیس باشد.

فورسبرگ که برنامه بیست هجده در بین دو نیمه آیتمی از او پخش شده بود که نشان می داد همسر فوتبالیستش چقدر در موفقیتش نقش داشته است ، در این بازی هم برای تیمش گل زد ، هم یک توپ را از روی خط دروازه شان برگرداند و هم ستاره میدان شد . 

در این بازی اگرچه مالکیت توپ در اختیار سوئیس بود اما شاگردان پت کویچ شایستگی پیروزی را نداشتند چون به میزان تیم یک دست سوئد این قدر مسئولیت پذیر بازی نکردند.

4141

منبع: خبر آنلاین

1 سال ago

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *